Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek, tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, tapasztalataitok alapján, melyik csapatban játszanak a legtöbben: aktív, passzív, uni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Aktív + inkább aktív
Uni
Passzív + inkább passzív
52 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A kamus és gyáva csapat, ennek a létszámfölénye verhetetlen:)
2022. máj. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a passzívak sokkal többen vannak, mint az aktívak. Persze olyan is sok közülük, aki uni-nak mondja magát, aztán ha szembekerül egy másik uni-val vagy passzívval akkor már mindjárt passzív lesz, és lekoptat.
2022. máj. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Passzív a többség. Egy aktív srác mindig talál is valakit. Ellenben a passzívak folyton panaszkodnak, hogy nincs. Aktív 29
2022. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel az én kérdésem, nem szavazatok, de szerintem is a passzívok vannak többen. Saját tapasztalat, én is az vagyok. Bár ha uni fiúv ismerkedtem, ők azt mondták, nekik nem gond, ha én csak passzív vagyok. Szóval gondolom ez egyéni, ki mennyire uni, mennyire igényli mindkét oldalt.
2022. máj. 27. 08:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt a #14-es kommentben leírtam, hogy szerintem milyen lehet az arány:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2022. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, érdekes eredmény. Akkor lehet mégis az unik vannak többen, de abban úgy néz ki mindenki egyetért, hogy az aktívok vannak a legkevesebben.
2022. máj. 28. 23:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok meleg embert ismerek, rájuk vetítve is ezt az arányt valósnak tartom. Meg amit említettem, hogy a társkeresőn x távolságon belül számoltam össze, többször is növeltem a távolság mértékét, az arányok mégis nagyjából állandóak maradtak. Persze ez csak az én tapasztalatom, nem állítom, hogy pontosan ez az arány.


Azért olyan nagy különbség nincs az aktívok meg a passzívok száma között szerintem, az unik jóval többen vannak bármelyik kettőnél. Sok uni van akinél partnerfüggő, hogy kivel melyik szerepet szereti. Meg nem mindenkinél kőbe vésett szerepek ezek. (Ismerek olyan srácot aki mostani kapcsolatában csak passzív, előző kapcsolatában viszont aktív volt, és egyik kapcsolatában sem igényelte a másik oldalt). Olyan jelenség is van, hogy valaki x idő után passzívból/aktívból univá válik. Sőt olyat is láttam, hogy valaki évekkel ezelőtt a profilján aktív volt most meg passzív. Tehát ezek miatt nem is lenne egyszerű ebből statisztikát készíteni.


#3 Szerintem nem ettől függ, hogy ki mennyire talál könnyen valakit, hanem inkább a külsőtől. Szexpartnert kb ugyanúgy tud találni egy passzív is főleg ha sokan helyesnek tartják. De egy fiatal és jól kinéző passzívra is valószínűleg többen írnak (akár komoly kapcsolat céljából is) mint egy kevésbé előnyös külsejű aktívra.

2022. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehetne ebből szerintem statisztikát csinálni, még akkor is, ha valaki egy idő után a másik oldalra vált, mert akkor az adott időpillanatban létező aktívok, unik és passzívok arányát vizsgáljuk, és lehet 5 év múlva, ha egyesek váltanak, akkor is az arány változatlan, mert mindkét irányba van váltás. És aki egyik kapcsolatában aktív, a másikban passzív, tehát élete során próbálta mindkét oldalt és szereti is, akkor ő uni szerintem. De akkor, ha próbálta mindkét oldalt, de úgy érzi, nem szereti az egyiket annyira, akkor már szerintem nem uni.


Ui.: abban pedig igazad lehet, hogy mindegy aktív vagy passzív az illető, a külső számít, mert társkeresőn inkább az fog meg elsőre.

2022. máj. 29. 10:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem partnertol fuggo most 6 eves kapcsolatba csak passziv vagyok . Elotte 3 eves kapcsolatba csak aktiv voltam..
2022. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan tippem van egyébként, hogy ahogy egy adott korosztály öregszik úgy csökken a passzívok aránya. Mert több középkorú aktív/uni meleget ismerek akik fiatal korukban passzívak voltak. Csak egy elmélet, lehet hülyeséget írok, de szerintem a fiatalok között eleinte mindig több a passzív, aztán ahogy öregszenek az emberek a passzívak nagyobb arányban változnak univá/aktívvá mint fordítva, és egy idő után az arány kiegyenlítődik majd átfordul. A középkorú korosztályban viszont már az aktívak/unik vannak jóval többen tapasztalatom szerint. Tehát ha egy fiatal 18-22 év közötti passzív srác aki csak a saját korosztályával áll szóba szerintem ezért érezheti a passzív túlsúlyt.
2022. máj. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!