Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként mikor mondasz igent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mikor mondasz igent egy barátság extrákkal/laza kapcsolatra?

Figyelt kérdés
febr. 12. 12:20
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

#30

Írtam neked.

aug. 14. 16:18
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor voltak ilyenek, amikor valakivel valami miatt nem működött a szerelem. Többnyire randizgattunk, de láttuk, hogy nem azonosak a céljaink, az érdeklődésünk, emiatt nem erőltettük a nagy szerelem meg párkapcsolat dolgot.


Nekem fontos kritérium az is hogy nem a barátaim kapcsolataimból alakulnak ki ezek és hogy biztos legyek benne, hogy nem fogok beleszeretni (ez kb eddig be is jött). Olyannal nem kavarnék össze, aki személyesen nagyon közel áll hozzám, hiszen a szex ezt összezavarja.

aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ
szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
77%

Ez ember függő. Van aki barmikor, de van akinek az ilyen dolgok nem jönnek be.


Én nem vállalnék egyáltalán.

szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
40%

Nekem egy exemmel működött a dolog. Szétmentünk, tisztáztuk, hogy nem működik és aztán lett egy csak szexkapcsolat belőle.


Így nem idegennel és nem attól tartva, hogy a másiknak több kell tudott működni.

szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
75%
35 és még mindig működik?
szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
77%

35 vagyok: Dehogy működik. Addig működött, amíg nem kezdett alakulni egy igazi kapcsolat. Érzelmekkel azért sokkal jobb a szex is, másrészt soha nem csaltam meg egyetlen páromat sem.


Mivel 2 kapcsolat között is volt, hogy felélesztettük, így az a vicces, hogy pár havonta megkérdezi megvan-e még a barátom.

Hiába mondom neki, hogy akkor sem élesztenénk fel ezt a "kapcsolatot", ha szakítnék.

szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
86%

38-as


2 felnőtt ember nem szeretne párkapcsolatot de ne néha szexelni akarnak. Ebből neked az jön le hogy a nő k.-va? Miért? A férfi miért nem?

szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz kapcsolatban élek , vagy ha független vagyok .
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!