Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként mikor mondasz igent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mikor mondasz igent egy barátság extrákkal/laza kapcsolatra?

Figyelt kérdés
febr. 12. 12:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%

Természetes kérdés volt!🙂 Ha helyes és jóképű a pasi, persze nem egyből rávetem magam, hanem csak mutatva azt hogy érdeklődök felé míg ki nem ismerem! A kiismeretséghez nekem kb 2-4 év kell! Ennyi idő kellene minden másnak is! Ezért van ez a sok ("jaaaaj sziaa, dejo pasi vaaagy, gyerünk az ágyba, aztán Baba, azután hatalmas esküvő, majd 1 év után elválás, ki b@szott rá?? A gyermek!! Na neeem🙂 Na ezért kell a 2-4 év. Laza kapcsolathoz nem kell ismerettség ha csak a vágyaidat szeretnéd kielégíteni!

Ilyen nőket és lányokat szerte találsz az országban.

márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
83%
#11 Tokeletesen igaz
márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
94%
Ha helyes és nagyjából egyeznek a vágyaink, céljaink.
márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt egy lány barátom 7 évig nem volt semmi.Nekem volt párom neki is.Össze is jártunk közös nyaralás stb.A sors úgy hozta a szakítottak a párja félre lépett ,lebukott és a pasi oda is költözött a csajhoz.Tehát végleg off.Szegénykét ez nagyon megviselte.Mikor eljutott oda hogy menni kell tovább és nyitott lett egy esetleges új kapcsolat .Elkezdett szórakozóhelykre járni ,tinder,baráti csapatban esetleg egy szőke herceg . Jöttek is a lovagok.De mind kudarcos véget ért rövid időn belül.Lényeg mindenki hazudott (volt párja )(kémia .sex)és sorolhatnám.27 éves volt én 36 azt nem írtam ;)Szóval eljutott oda hogy ő már nem kell senkinek vagy ha igen csak dugni akar!165 magas kis szőke szépség amúgy de kicsi mellei voltak és zavarta is (azóta szilikon )Én mondtam ez egy olyan tévhit mint a fiúknál a nagy farok!Egy nagy cerkába vagy egy hatalmas cicibe nem lesz szerelmes az ember!Na és most érkeztünk el nem várt eseményhez.Foci VB volt és elmentünk egy sörözőbe barátok egy kivetítőn meccset nézni .Hivott este hogy jön haza és ha gondolom hazavisz.Tudta mivel focimeccs,ott volt egy két sör és nem autóval mentem.A fuvar össze is jött .Megállt előttünk a kocsiba még beszélgetünk.A párom a húgához utazott így feldobtam hogy van itthon hideg söröm miért nem megyünk be teraszon ,nyári meleg este mi bajunk lehet😂Bent ülünk hintaágy és csak löki a szokásos pasi ügyek .Ő már feladta aki normális ebben a korban már foglalt.Akinek ő tetszik neki nem ha neki tetszik valaki az meg észre se veszi.És elmegy valami dokihoz hogy fejtse meg a dolgokat😂Mondom te fasz most komolyan elmennél fizetni egy agytúrkásznak?!Elmondom én mivan ne menj sehova:)Szóval túl föl raktad a lécet (BMW ,Tom Hardy ,romantikus de szenvedélyes és még minden ami kell)Szóval ott ülünk és egyszer megtörtént😂Másnap megbeszéltük nem emlékezünk semmire berúgtunk;)Azóta van társ és családja is.Adtunk egy esélyt a új párjával is megbarátkozzak adtunk egy két esélyt ,sütögetés ,park koncert ,de valahogy nem .Azóta néha beszélünk de nem emlékszünk😎Annyit azért elmondok hogy egyszer csak fel hoztuk és mindketten úgy éreztük hogy mi azért tudunk csak barátok lenni mert nem úgy nézzünk egymásra mint egy férfi és egy nő.A kémia hiányzott ..
márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kb húsz éves korom óta voltak/vannak extrás barátaim. Néha csak egy, máskor 2-3 is.

Mi dönti el? Nálam az, hogy barát legyen, azaz, közös érdeklődés, szeretet, őszinteség. Legyünk fontosak egymásnak, érdekeljen minket a másik élete, sorsa, dolgai, öröme-bánata. Ez hoz magával vonzalmat, nem feltétlenül szexiuálisat, hanem olyan bensőségeset. Amiből lehet szex is.


Szerintem ez is alapvetően embertípus meg empátia kérdése, ki tud kezelni egy ilyen kapcsolatot és ki nem. Szerencsés vagyok, mert nekem eddig az összes extrás barátommal jó viszonyom maradt az extrás időszak után is, azaz, a barátság megmaradt. :)

márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
86%

Igazi férfi(20) vagyok de voltam férjes gyerekes nővel aki szereti kímélni magát nővel férfival, sőt fiatalabbal is. Én 20 ő 34. Több alkalmi kalandja is van,volt mikor van ideje csinálja.

Szoval akinek vannak ilyen vágyai, és bejön neki a férfi, de nem tudná és nemis akarna össze jönni vele avval jó lehet.

Én se jönnek sose össze vele. Kapcsolathoz idős és férjes is jelenleg.

Szóval teljesen esélytelen bsrmi és nem is vagyunk semmire csak szex. De abba bomba.


Privit nem kérek, nincs fotó meg, név meg társai.

ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
60%

6-os,s 8-as nő ilyenkor pl kár,hogy nem ismerjük,nem ismerhetjük egymást...

Szingli pasiként írom ezt,s olyan pasi vagyok,aki minden jóban benne van

ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván csak akkor mennek bele ha jól néz ki a pasi
máj. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Nincstovább ***** válasza:
48%

Soha :)

Előbb vagy utóbb, valamelyik fél többet fog érezni és akkor lőttek a barátságnak. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy az ilyen “B” kategóriás, disznó vicceken kívül más is történjen. Van nem egy férfi barátom, akikkel tízen-huszon éve barátok vagyunk. Én nem tudtam sosem úgy tekinteni rájuk, mint potenciális partner :) Nem mondom, hogy nem voltak próbálkozások, de ha belegondolok, hogy tegnap még együtt veséztük ki, hogy kinek milyen a nemi élete, együtt nevettünk rajta, mára meg már nem tudnál őszinte lenni vele, mert akkor bizony megbántod… De lehet csak én gondolom túl a dolgot, vagy csak szentimentális vagyok, ha róluk van szó, de nekem többet jelentenek, minthogy pár kósza órával tönkre vágjunk x évet :)

32/N

máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
90%
Ha megmondja a pasi hogy nem akar kapcsolatot csak szexet és elég jól néz ki.
máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!