Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként mikor mondasz igent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mikor mondasz igent egy barátság extrákkal/laza kapcsolatra?

Figyelt kérdés
febr. 12. 12:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%
Ha a pasi izgató
máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
95%
ha jól néz ki, de szexen kívül mást nem nagyon akarok vele
jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon bejön, de eltudja fogadni,hogy többet nem akarok csak szexet
jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem volt még ilyen kapcsolatom, nem érzem azt, hogy nekem ez kellene vagy tudnám ezt úgy élni. Én pl azèrt randizok h kapcsolatot találjak, kapcsolaton kívül nem szeretnék ilyen jellegű közelségbe lenni bárkivel vagy valakivel, illetve nem hiszem h nekem személy szerint ez segítene valamit. Ettől nem ítélek el mást, aki éli ezt a dolgot.
jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
90%
Ha tetszett nekem a pasi és ha ő sem akart többet szexnél. És persze csak amikor nyitott kapcsolatban éltem, monogám kapcsolat mellett soha.
jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik. Nagyon tetszik akkor hajrá! Több mint a semmi
jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
84%
A nők nehéz kérdés, nem úgy működnek, mint mi, ffi-ak. Nekik kell a primer ffi létezésen és látványon túl is valami, mivel nekik nincsen tesztoszteronjuk, így érzelmeik vannak. Egyik nemet sem kívántam megbántani. nehezen összehangolható a kettő, szvsz.
aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
Leírta itt több nő is, hogy nyitott szexkapcsolatra x és y körülmények fennállása esetén, szerintem felnőtt emberek ők is, akik helyett nem kell jobban tudni náluk, hogy mit akarnak. Főleg az ilyen egybites leegyszerűsítésekre vagyok allergiás, mintha a nőkben nem lenne tesztoszteron (elárulom: van, és pont a libidó fenntartása az egyik szerepe), meg mintha a férfiaknak nem lennének érzelmeik (emberi dolog, nem specifikusan női...).
aug. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön a pasi
aug. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan is vonz☺️
aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!