Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal kapcsolatra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatra hogy/hol a legcélszerűbb partnert találni?

Figyelt kérdés
A már meglévő baráti körben bepróbálkozni valakinél? Vagy célirányosan így "barátkozni" egy idegennel? Vagy nálatok hogy volt?
2022. júl. 1. 02:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Munkatársam volt


A jelenlegi baráti kör rizikós, hogy kibeszélnek.

Keresni lehet, de időigényes.

Írj, ha erről beszélnél.


budapesti férfi

2022. júl. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Jelenlegi baráti körben semmi féle képpen. Marha rizikós az is, hogy kibeszélnének, na meg ha kikosaraznak, elég ciki.

Keresni kicsit időigényes, de egyébként lehet találni, mert sokszor keresnek erre személyt.

2022. júl. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem jött anno itt is ilyen ismeretség

Férfi vagyok

2022. júl. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ia innen /F
2022. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Kétszer volt ilyen az életemben. Az egyik egy edző társam, akivel évekig tartott és nagyon hiányzik (külföldre költözött), a másik egy munkatársam, akit szintén nagyon szeretek, lélekben is közel áll, sajnos nem egyszerű ez a kapcsolat, mert egyikünk sem független..:( tehát a szexre lopott percek, fél órák maradnak…

Én egyiket sem bántam meg, de minket esetben már több hónapos ismerettség után történtek meg a dolgok. Célzottan ilyet nem lehet keresni, illetve az szerető és nem barátság, amihez már elmélyült kapcsolat és bizalom kell.

2022. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Baráti körben semmi esetre sem!!!

Erre vannak a szexpartner keresők. Csak le kell írni, mire keresel partnert

2022. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Innen jött össze.


A baráti kört hagynám, rizikós, kibeszélhetnek, ahogy írják is.


Kétszínű világ ez.

2022. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Te és egy csomóan írják ,hogy innen jött össze. Gondolom nőként. Innen ,hogy bárkit is férfiként találj még egy lottó ötösnek is nagyobb az esélye.:)
2022. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondanám, hogy nehéz lenne, csak normálisan kell komunikálni, és nyilván nem 2 óra beszélgetéssel alakulnak ezek ki.


Ez nem egy szexrandi oldal, ahol minden nő azért van fent, hogy minél előbb szerezzen egy farkat amibe rögvest beleülhet.


A nők nagy többsége, nem így működik.


De, ezt majd megerősítik, vagy megcáfolják a kategóriában jelenlévő nők.



Én konkrétan nem szexuális kiéhezettség miatt beszélgetek itt, csak szimplán szeretek beszélgetni, és alakulnak dolgok, de nem ez a fő szempont.


Ha a fő szempont a könnyű szex, akkor nem jó helyen jársz.


Am 34 éves férfi vagyok.

2022. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A legjobb hely itt van,én szívesen benne lennék ilyen kapcsolatban,lányokkal,hölgyekkel. Diszkréten,bizalmasan,szingli lányok írjatok,flörtóljünk,kalandozzunk együtt. 39 éves ffi vagyok.
2022. júl. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!