Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tapasztalok ezt sok fiúnal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapasztalok ezt sok fiúnal?

Figyelt kérdés
Első orálnál még kinyalnak, meg én is csinálom nekik, viszont ha a tovabbiakban még kerül egyúttlétre a sor akkor automatikus hogy én leszopom őket, ők pedig csak meg sem próbálják csinálni nekem. A szex úgy néz ki nem egy fiú esetében hogy izgassam fel, ő esetleg megujjaz (van, amelyik még azt sem), én viszont vegyem le őket szajjal, még nyomják is oda a fejem. Utána azonnal berakják, és valahogy eddog egyiknek sem jutott eszébe hogy én semmit sem kapok. Nem vagyok lent ápolatlan, rendszeresen járok nőgyógyászati ellenőrzésre, volt 2 olyan barátom is, akik nagyon szerettek nyalni, de mostanában az orális kényeztetést nem viszonzók vannak röbbségben. Jól látom hogy a férfiak többsége nem szereti a nyalást? Ilyen kifogásokat hoznak hogy nem csinálják jól, fárad a nyelvük stb.

2023. okt. 17. 06:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

30. Te honnan veszed hogy minden nő büdös? Az összeset próbáltad?


IQ fighter xDDDDDDDDD

2023. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
63%
Én imádok puncit nyalni, de csak abban az esetben, ha ápolt és kívánatos.
2023. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
65%
Én sajnos találkoztam olyannal, amelyik, rettentően büdös volt és rossz ízű. Ott annyiba is maradt a nyalás.
2023. okt. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
41%
#33 akkor egyesek szerint nem vagy igazi férfi. :D :D :D
2023. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
70%

Fiatalabb koromban nem nyaltam, nem tudom mehomdani, hogy miért, de így is volt csajom bőven.


Aztán később ez változott, de azt tapasztaltam, hogy a nők jobban szeretnek szopni mint, ha nyalom őket. Persze volt 1-1 kivétel.


Most nekem már azon múlik, hogy tetszik a puncija vagy nem. Ha tetszik akkor nyalok, ha nem akkor nem.

2023. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
37%

34-es. Persze hogy nem. 🤸🏼‍♂️🤸🏼‍♂️🤸🏼‍♂️🤸🏼‍♂️😁

33-as voltam.

2023. okt. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!