Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én tapasztalom ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom ezt?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi vagy nem nagy (értem ezalatt, hogy csípő-váll aránya nagyon jó, vastag a nyaka, izmos szép lába van), vagy nem magas és helyes, akkor esélye sincsen a nőknél? A szívem megszakad, ahogy látok normális, tanult, dolgozó fiatal férfiakat egyedül, teljesen lemondóan kuttogni az életben. Munkatársaim közül is sok férfi van egyedül 35 felett is. Egyikük sem néz ki különösebben jól. Céges rendezvényeken is sokszor látom, hogy próbálkoznak, de elhatják őket a nők.

2022. aug. 6. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg te, meg azok, akik hozzád hasonlóan nem járnak nyitott szemmel a világban.


Mert én meg azon csodálkozom mindig, mikor nézem a párokat, akik jönnek kézen fogva, hogy az a pasi - aki nem egy szép ember - hogy tudta felszendi azt a csajt.

2022. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
*felszedni
2022. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy nem kell, hogy szép legyen, ha szimplán a teste jó és akár magas is.
2022. aug. 6. 16:12
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Miért szakad meg a szíved?

Ilyen jó lélek vagy ?

2022. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
31%

Szerintem provokatív kamukérdés, de: üsse kő.


Naszóval.

Se bivaly nem vagyok, se nagy, se vastag,se izmos. Mégis még itteni nők is kívàncsiak ràm (psszt, belsős infó, de itt valódi nők is vannak).


Ami a legtöbbnek kell: osztatlan figyelem, humor és a jelen helyzetből kiszakadàs. Pénuszméretet nem említek, mert akkor nem hiszitek el a történetem.

2022. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

de itt valódi nők is vannak


Az oldal használóinak túlnyomó része nő.

2022. aug. 6. 16:25
 7/18 A kérdező kommentje:

4


aham

2022. aug. 6. 16:25
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak te tapasztalod ezt. :D

Azon nem tudok csodálkozni, hogy a magas gyúrós férfiaknak van barátnője. (Genetika.)

Az viszont sokkal elgondolkodtatóbb, hogy vajon egy suttyófejű hülyegyereknek hogy a fenébe szed fel egy 10/10 csajt? (Hogy mi van?)

2022. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Biztosan ők is jól néznek ki alapjáraton. Én nem láttam még egyszerű szemüveges srácot vagy akár egy simán egyszerű férfit jó nővel.
2022. aug. 6. 16:29
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj barátom! A jó test, a magasság még édes kevés ahhoz, hogy jó vagy akár csak átlagos barátnőd legyen! F.
2022. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!