Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én tapasztalom ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom ezt?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi vagy nem nagy (értem ezalatt, hogy csípő-váll aránya nagyon jó, vastag a nyaka, izmos szép lába van), vagy nem magas és helyes, akkor esélye sincsen a nőknél? A szívem megszakad, ahogy látok normális, tanult, dolgozó fiatal férfiakat egyedül, teljesen lemondóan kuttogni az életben. Munkatársaim közül is sok férfi van egyedül 35 felett is. Egyikük sem néz ki különösebben jól. Céges rendezvényeken is sokszor látom, hogy próbálkoznak, de elhatják őket a nők.

2022. aug. 6. 16:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy férfi vagyok? :) Nem kérek levelet, köszi
2022. aug. 6. 16:37
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként 174 centi vagyok, és áprilisban összejárogattam egy nővel randizgatni, meg le is feküdtünk párszor. Májusban meg egy másikkal egy főleg testi kapcsolatba kezdtem, aminek sajnos vége lett pár napja (még mindig a férjét szereti akivel el sem váltak). Értek persze csalódások, és visszautasítások, de ennek ellenére hajszoltam magam tovább előre. Sokan ott rontják el, hogy a kudarcok miatt leállnak. Nem szabad leállni, menni kell tovább, mert előbb vagy utóbb úgy is beakad valaki.
2022. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Aztán azt miért is gondoljátok, hogy az átlag alatti férfiaknak átlag feletti nők járnak? Nem lenne baj, ha észnél lennének az emberek...
2022. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Aztán azt miért is gondoljátok, hogy az átlag alatti férfiaknak átlag feletti nők járnak?"


Itt ki beszélt ilyenről? :) Magáról a tényről beszéltünk, hogy jár e "nő" vagy sem.

2022. aug. 6. 18:49
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
12-es vagyok és átlagos férfi. De volt mindenféle barátnőm: átlagos és szép is. De mondjuk akit átlagon felülinek tekintek, az lehet másnak csak egy átlagos kategória. Ezt embere válogatja.
2022. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%

#1

Pénz…….

2022. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

#14:


" hogy jár e "nő" vagy sem."


Már miért "járna"? Nem jár, ez is egy versenyhelyzet, aki ügyes, sok nőt levadászik, aki meg nem, hoppon marad. Vagy egy ilyen világra vágysz?


[link]


Nincs szánalmasabb a vinnyogó inceleknél.

2022. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"Nincs szánalmasabb a vinnyogó inceleknél."


Nem tudom, hogy jutottunk el az incelekhez. Nem hiszem, hogy incelkérdés az, hogy ennyi egyedülálló fiatal férfi van.

2022. aug. 8. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!