Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyáltalán nincsen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nincsen szexuális vágyam még tapasztalok éjszakai merevedést?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje a szexuális vágyam a nullához közelít annak ellenére, hogy csak 24 éves vagyok. Hónapok óta egyáltalán nem maszturbáltam és ez idő alatt nem is kívántam egyszer sem. Viszont többször tapasztaltam azt, hogy éjszaka merevedésem volt és néhányszor éjszakai magömléssel is társult. Azért csodálkozom ennyire mert, ha maszturbálni szeretnék akkor egyszerűen nem megy mert nem tudok tartós merevedést produkálni. A tudatalattimban mindig is ott volt, hogy hiába hitegetem magamat úgyis kevés vagyok a nőkhöz.

2021. dec. 9. 21:14
 1/4 A kérdező kommentje:
mégis tapasztalok*
2021. dec. 9. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen jellegű tapasztalatom, de pszichés problémának tűnik. Szakember segíthet.
2021. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dzsoki ***** válasza:
100%
Menjél fizetőshöz!Nem feltétlenül prostihoz.Kezdjed erotikus masszázzsal!Franciás levezetéssel.Ott ugyanis lehet kézi is,de egy kézisnél,nem kapsz franciásat.
2021. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A merevedési gond vagy lelki eredetű vagy az erekkel van baj. Ha van éjszakai merevedésed akkor a másodikat kizárhatod. A libidó hiánya is lelki problémára utal. Érdemes lenne elmenned pszichológushoz vagy orvoshoz
2021. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!