Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méh átfúvásról tudnátok...

Méh átfúvásról tudnátok tapasztalokat? Hogyan zajlik, mennyit kell bent tölteni? Eredmény mikor lesz és egyáltalán mire számítsak.

Figyelt kérdés
Mennem kell majd most jöttem a dokitól. Azt mondta kicsit fájdalmas de kapok gyógyszert előtte.
2014. okt. 1. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi! Lehet, hogy én vagyok butus, de nem petevezeték-átfúvásról van szó? Szerintem a méhátfúvás nem értelmezhető.
2014. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
petevezeték átjárhatósági vizsgálat van vagy méh tükrözés!
2014. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha rosszul fogalmaztam petevezeték átjárhatósági vizsgálat lesz.
2014. okt. 2. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem altatásban csinálták,kicsit kellemetlen volt utána!

Mivel laparoszkópi műtétem is volt petefészek ciszta miatt akkor ,ezért nem tudom,hogy csak az átjárhatósági milyen lett volna!A ciszta kiderülése előtt csak az átjárhatóságit akarta megcsinálni a doki ambulánsan,annyit mondott róla,hogy kb 10-15 perc kontrasz anyag felfecskendezés és utána mehetek haza!

2014. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb negyed óra, simán kibirható, csak kicsit furcsa hogy egy szerkezetet felnyomnak a méhbe, de ebből semmit nem látsz, mert le vagy takarva. aztán benyomják a kontrasztanyagot, az kicsit feszit. felöltözöl, és mehetsz haza. tegyél be betétet, mert meg fog jönni a vérzésed. Nekem még aznap délután megjött. ugyanúgy fájt, mint máskor. talán jobban is véreztem. állitólag utána levő hónapban érdemes szexelni, mert sokkal nagyobb az esély a béby-re, mint máskor, hiszen a petevezetők kicsit szabadabbá válnak az átfújástól. én nem tudom jól tettem-e, de bevettem előtte 3 cataflamot a biztonság kedvéért, és nem is éreztem különösebb fájdalmat. úgy jöttem ki, hogy "jé, ennyi volt? ettől kellett félni?" de azt nem tudom, hogy cataflam nélkül milyen lett volna, vagy hogy a fájdalomcsillapitó mennyit segitett a dologban.
2014. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!