Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki úgy lett terhes, hogy...

Aki úgy lett terhes, hogy először megjött neki, az hogy vette észre hogy terhes? Mennyire volt meg? Fájt a hasa? Tapasztalokat várnék!

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
általában ha megjön nem szokványos a mensi, kevesebb, vagy csak nagyon rövid ideig tart, és a tünetek nem múlnak el, a normális mensi és a terhesség csak a legritkább esetben összeegyeztethető dolog, mindig van változás a vérzésben.
2009. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is kevesebb ill. 3 napig tartott a 3napon már csak inkább vér folt volt bár én nemszedek tabit.csak leirtam hátha valaki segitene mi lehet nem akartam a kérdést fel rakni mégegyszer.
2009. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!