Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átfuvásrol kérdeznék?

Petevezeték átfuvásrol kérdeznék?

Figyelt kérdés
Nem kell előtte való nap be feküdni rá ér csak reggel be menni? Egy napos a dolog? Utána mennyi idő mulva lehet menni dolgozni? Csak azért kérdezem, mert az orvosom most tüsző repesztő szurit akar adni. Olvastama régi kérdések között, hogy amig nem volt átfuvás addig nem kellene az inyekcióval kisérletezni, mert nagyobb lesz a baj. Szerintetek beszéljem meg az orvosommal, hogy inkább csinálja meg a beavatkozást és csak utána kérném a tüszőrepesztőt?
2010. febr. 22. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem válaszol senki?!
2010. febr. 22. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggodj biztosan kapsz majd valaszokat csak meg nem olvasta olyan akinek volt mar ilyen tapasztalata :)) amugy en is a jovo honapba keszulok petevezetek atfuvasra :( , kivancsian varom en is a valaszaidat
2010. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja volt átjárhatóságim van,aki ezt átfúvásnak mondja. Szóval a lényeg,hogy nekem mindenféle gyógyszer előtt megcsinálta a doki. Kb 10-15 perc az egész és elég előtte bemenni és aztán el is jöhetsz. Ébren csinálták,de hallottam olyat akit altattak,bár szerintem jobb ha nem, hiszen minden altatás veszélyt rejt magában. A kórházban befecskendeztek egy anyagot és ultrahangon nézték,hogy hogyan halad a két petefészkem felé. Hát nem volt kellemes,de aki szülni akar az kibírja:) 10-en akárhány párc alatt kész is voltam és aztán egy kis megebszélés után mehettem is haza. Néha aznap ici-picit görcsöltem,de nem jobban mint egy lájtos mensis napon. Gyógyszert csak ez után kaptam.
2010. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly áprilisban volt a Székesfehérváron petefészek átfúvásom, ( lapar műtét ) nekem előtte való nap be kellett feküdnöm, másnap megcsinálták, harmadnap haza is jöhettem. Három vágásom volt, egy a köldöknél, egy-egy a petefészkeknél. Pénteki napon engedtek haza, és szerdán már melóztam. Az viszont nem tudom, hogy ha tüszőrepesztőt kapsz előtte, akkor annak milyen következményei lehetnek, de az orvos tudja a dolgát, szal megbízhatsz benne.
2010. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam, nem petefészek, hanem petevezető átfúvás..:)
2010. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat. Igen az orvosomba megbízom,én meg vagyok elégedve vele, nagyon sok mindent meg tesz, hogy sikerüljön, közvetlen és érdekli, hogy mi van velem. Nekem ha kell átjárhatósági akkor laporoazkópiás lesz mert mindent meg akar nézni ha már muszály beavatkozni, azt mondta és altatásban lesz. Ha most sem sikerül a következő hónapban meg is csinálja.
2010. febr. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!