Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy ezt tapasztalom a cigány lányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a húszas-harmincas éveikben járó (de nem ritka, hogy akár ennél idősebb) cigány csajok közül sokkal több az, aki megnéz, mint a nem cigányok körében. Szóval úgy érzem néha, a cigány lányoknak nagy átlagban jobban bejövök, legalábbis külsőre (pedig én magam nem vagyok az), és kevesebbel is találkozom, mint magyarral, mégis arányaiban gyakrabban tapasztalom ezt.

2021. jan. 2. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezek azok, akik az aluljáróban odamennek hozzád, hogy nem akarsz-e valamit...
2021. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Végigmérnek, mennyi érték lehet nálad, amit le lehet nyúlni...
2021. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy véletlen.


A másik, ami szerintem előfordulhat, hogy sok cigánylányban az előítéletek miatt erőteljesen dolgozik a komplexus, a gondolat, hogy bármilyen jól is néz ki, bármilyen értékes személyiség is, valószínűleg csak egy cigány srác lehet a párja, aki jobb esetben nem egy rossz lumpen, de azért ennek nem adnak sok esélyt vélhetően.


Ehhez képest itt vagy te, a feltételezem jóképűnek mondott magyar gyerek, akit megnéznek.

2021. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem aluljáróbeli nőkről van szó, meg az összes eddigi helyzet sem olyan volt, hogy annyira tudtak volna lopni tőlem ott és akkor
2021. jan. 2. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
2-es. Viccccessss!!!😊😊😊😊😀😀😀😀 köszönöm.
2021. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Bárcsak engem is megnéznének

Imádnék roma csajokkal dugni

2021. jan. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem erre azt mondta az egyik akivel csak szex volt és nagyon a dilis csajszi kategória volt hogy mert látszik rajtam hogy baszós vagyok, na most ez azért érdekes mert teljesen átlagos vagyok szerintem, és mégis arányaiban sokkal több roma lánynak jöttem eddig be mint magyarnak. Pedig semmit nem csinálok másként ha megismerek egy roma lányt, ugyan úgy kezelem mint egy magyart. Szóval az okát én sem tudom, de persze örülök neki hogy így van mert szeretem őket.
2021. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Talán az eltérő genetika miatt lehet nagyobb a libidójuk, ezáltal bevállalósabbak, mint a magyar lányok. Tudod, amolyan tüzes, "egzotikus" típusok! :))
2021. febr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem, hogy a cigány lányok másként viselkednek még szemkontaktus esetén is. A magyar lány elkapja a tekintetét vagy elfordul, a cigány lány állja, szinte beszél a szeme, hogy na mi van, akarsz valamit?
2021. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!