Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én tapasztalom így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom így?

Figyelt kérdés
Valahogy a szép, formás nők nem szoktak kipakolni. Akkor se, ha van mit. De a túlsúlyosak elég gyakran vesznek fel mélyen kivágott felsőt pushup melltartóval. Illetve pár szilikonos mellű nő is, nekik értelem szerűen nem kell pushup
2023. szept. 30. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így látom. Rajtam nem sok felesleg van, szerencsére nagyon jól oszlik el, mégsem merem nagyon kirakni, amit ki lehetne.

Aztán látom sorra, hogy akinek tényleg jó sok feleslege van, nem aggódik ilyeneken, hanem kiteszi, mert neki úgy tetszik.

2023. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szép formás nők akkor is kapnak pasit ha nem pakolnak ki mindent. A túsúlyosak viszont így próbálják vonzóbbá tenni magukat.
2023. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A túlsúlyosak személyes tapasztalatom szerint inkább úgy kompenzálnak túl, hogy egyáltalán nem teszik ki, amijük van, és nem is öltözködnek nőiesen, hogy szürke kisegérként elbújhassanakna tömegben. Ugyanígy zaoknál, akik csúnyának érzik magukat.

De anekdotális szinten mindenki azt állít, amit csak akar...

2023. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor is nagyon gáz, ha valaki a lógó "lapcsöcs"öt pakolja ki.
2023. szept. 30. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki lehet azt pakolni melltartóval is. Aztán van nagy pofára esés amikor leveszi! f.
2023. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös, ne is mondd! 🤢 Nettó hazugság az egész.
2023. szept. 30. 15:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de ez ismét csak személyes vélemény. Örülök, ha kirakja, amije van. És határozottan jobbnak tartom, mintha koboldnak öltözve takargatná magát, ami szintén egy lehetséges reakció az előnytelen testi adottságokra.
2023. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké, és 10 000 nőből átlagosan hánynak veszed le a ruháját, melltartóját? 0,0... Szóval ilyen szempontból tök mindegy, hogy milyen a teste fedetlenül.
2023. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rajtam van egy pici felesleg, de túlsúlyosnak nem mondanám magam. Mármint (ez most ellentmondásosnak hangzik) szerintem azt nálam jóval nagyobb/kövér emberekre mondják. Szóval nem vagyok kövér:D


Régebben, amikor ilyen tizenx-20-21 voltam inkább kiraktam. Van is mit, jól is állnak a V kivágások stb. Jól éreztem magam, de mindig csak ízlésesen.


Eltelt pár év, szerintem sokkal jobban nézek ki, mint akkor (alapból jóval fiatalabbnak nézek ki) és egyre kevésbé szeretem a dekoltált (ízlésesen) felsőket. Változtam az évek alatt, önbizalmam is több lett, mint írtam is szerintem csinosabb, szebb vagyok most és jobban érzem/látom a férfiak figyelmét. És egy jobban dekoltált felsővel látom hogy még inkább felhívom a figyelmet. Csak sokszor sajnos nem csak azoknak a figyelmét akiktől jól esne.


Múltkor voltam valahol a családommal és anyum megjegyezte (0 dekoltázsom volt) hogy egy idős bácsi (75 és a halál közt) elég feltűnően nézte a mellem. Pedig ki se raktam.


Tavaly Pestre látogattam egy barátnőmmel, reggel sétáltunk egy tök normális környéken és egy kapualjban üt egy öreg (proli) aki megjegyzést tett a mellemre, hogy "mekkora". Pedig nem is brutálisan nagy, C-s. És tudtam hogy a bácsi nem fog bántani, mert elszaladnék előle ha úgy lenne, de sajnos nagyon sok az olyan proli akiktől igen bevallom lehet tartanék bizonyos esetekben. Nem akarom, hogy ezzel is talajt adjak a kéretlen embereknek.


Plusz azt akarom, hogy Engem lásson (az akinek kell) szépnek elsősorban, ne csak és kizárólag a csöcsöm miatt. Pláne ne minden idegen.


De régen én is a kevesebb önbizalom miatt raktam ki, mert azt gondoltam ez egy előnyös részem, ezzel tudok kompenzalni picit, pedig sose voltam kifejezetten kövér.

2023. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ezt látom kérdező. Nem tudom hogy merült fel ez a kérdés benned. Kb 10ből 2 túlsúlyos nő ha kipakolja amije van, a többi az szolíd. Ellenben rengeteg ilyen 40 kg körüli csaj, aki teljesen lapos elől, olyan kivágott ruhát vesz fel, hogy szinte a mellbimbója kint van, pedig nincs mit kirakjon. Vagy a normális alkatú, szexi csajok sem mindig nagyon visszafogottak.
2023. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!