Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tapasztalok ezt sok fiúnal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapasztalok ezt sok fiúnal?

Figyelt kérdés
Első orálnál még kinyalnak, meg én is csinálom nekik, viszont ha a tovabbiakban még kerül egyúttlétre a sor akkor automatikus hogy én leszopom őket, ők pedig csak meg sem próbálják csinálni nekem. A szex úgy néz ki nem egy fiú esetében hogy izgassam fel, ő esetleg megujjaz (van, amelyik még azt sem), én viszont vegyem le őket szajjal, még nyomják is oda a fejem. Utána azonnal berakják, és valahogy eddog egyiknek sem jutott eszébe hogy én semmit sem kapok. Nem vagyok lent ápolatlan, rendszeresen járok nőgyógyászati ellenőrzésre, volt 2 olyan barátom is, akik nagyon szerettek nyalni, de mostanában az orális kényeztetést nem viszonzók vannak röbbségben. Jól látom hogy a férfiak többsége nem szereti a nyalást? Ilyen kifogásokat hoznak hogy nem csinálják jól, fárad a nyelvük stb.

2023. okt. 17. 06:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Hát, te tudod kikkel kezdesz.... De ezek nem férfiak, vagy te nem vagy nekik több 1 dugásnál.
2023. okt. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy nem csak egyszer dugtunk, hanem kapcsokatban voltunk egész sokáig
2023. okt. 17. 06:44
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
A férfiak nem egyformák ahogy a nők sem. Amit tapasztaltál valószínűleg azèrt volt mert nem megfelelő volt a partnered. (Jobban kell választani akár milyen bohóc akinek nincs szexuális intelligenciája nem érdemli meg, hogy te őt kényeztetgesd ő meg semmit sem csinál..)
2023. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
Túl sok csákóval ismerkedsz.
2023. okt. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

#4 Mond valamit. Ezek nem kapcsolatok voltak, mert ha jól sejtem nem tartott soká egyik sem, ha ilyen nagy a felhozatal amiről beszélsz. Inkább csak a dugás miatt veled voltak egy darabig.

Én személy szerint szeretek nyalni, és bírom is sokáig csinálni.

Nálam általában úgy néz ki, hogy először én nyalok, majd szopás és szex. Vagy van h a csaj nekem esik, akkor szopás, nyalás, ismét szopás és szex. Igen, mielőtt berakom szeretem ha szopnak egy kicsit.

2023. okt. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
23%
Az egész sokáig az mégis mennyi?
2023. okt. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
1 év, a másik 3, meg volt egy barátság extrákkal
2023. okt. 17. 07:07
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
És egy egy és három éves kapcsolatban nem tudtad ezt megbeszélni a pároddal, hogy drágám, szeretném ha nyalnad a P*nam?
2023. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
En szeretek nyalni kiveve ha nem jo az illata a puncinak. Sajnos elofordult mar.
2023. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen csak nem jól választasz partnert! Nem derült ki hány éves vagy, azt javaslom próbálkozz másik korosztállyal, és még a kapcsolat elején tisztázd az igényeidet, vágyaidat ezen a téren.
2023. okt. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!