Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tapasztalok ezt sok fiúnal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapasztalok ezt sok fiúnal?

Figyelt kérdés
Első orálnál még kinyalnak, meg én is csinálom nekik, viszont ha a tovabbiakban még kerül egyúttlétre a sor akkor automatikus hogy én leszopom őket, ők pedig csak meg sem próbálják csinálni nekem. A szex úgy néz ki nem egy fiú esetében hogy izgassam fel, ő esetleg megujjaz (van, amelyik még azt sem), én viszont vegyem le őket szajjal, még nyomják is oda a fejem. Utána azonnal berakják, és valahogy eddog egyiknek sem jutott eszébe hogy én semmit sem kapok. Nem vagyok lent ápolatlan, rendszeresen járok nőgyógyászati ellenőrzésre, volt 2 olyan barátom is, akik nagyon szerettek nyalni, de mostanában az orális kényeztetést nem viszonzók vannak röbbségben. Jól látom hogy a férfiak többsége nem szereti a nyalást? Ilyen kifogásokat hoznak hogy nem csinálják jól, fárad a nyelvük stb.

2023. okt. 17. 06:37
1 2 3 4
 21/36 gabor49 ***** válasza:
95%
egy normalis férfi rendesen kinyal
2023. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
19%
#21 aha a normális férfi a te olvasatodban bármibe válogatás nélkül belenyal?
2023. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22%

22. Szerinted minden nő, aki arról beszél hogy nem nyalják ki, igénytelen?


Biztos, hogy a te farkad sem rózsa illatú, kisfiú!

2023. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
19%
Nem mind, de biztos nem véletlen.. vagy szaglik, vagy randa, amiről nem tehet, de ettől még nem fogok rágerjedni.
2023. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

24. Te meg szexuálisan éretlen, de agyilag is.


Mert ez nagyon nem így van. Biztos te is önző vagy, ahogy látom.

És gondolom szűz.. ha így nyilatkozol :)

2023. okt. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

#23

Írj rám és megtudod milyen illatú!

2023. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
35%
#25 fogalmad nincs semmiről.. csak mert nem ugrok rá gondolkodás és vizsgálat nélkül bármi rohadthal/pimpóskefírszagú megbarnult, lebernyeges izére, mint te, csak mert "az ott egy pina!" egyből szűzike leszek, ja meg dobd már be az incel kártyát is, köszi. :D
2023. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
31%

26. Nem hinném, hogy szeretném, köszi! És biztos nem rózsa illatú..



27. Nem ezt írtam, csak egyszerűen nem releváns amit írsz. Semmit nem tudsz arról milyen egy önző emberrel lenni, de nyilván te magad is az vagy.

2023. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Azt kihagytam, hogy a feltételezés teljesen egyértelmű.


Mert FIÚ, nem FÉRFI. :)


Mint ahogy sokan itt is, fentebb..

2023. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
79%
#28 mi a nagyobb önzőség? nem kinyalni valakit mert nem tetszik a szaga, vagy kényszeríteni valakit hogy kinyaljon, ha büdös is vagy mint a rohadt hal?
2023. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!