Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? Ti szakítanátok miatta?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban egy ismerős srác egy fogadás miatt elfenekelte a barátnőmet. (Persze nem nagyon durván.)


Engem nagyon zavar, hogy ő ezt csak úgy hagyta, és azt fontolgatom, hogy szakítok vele, de a barátnőm nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet.


Jogos, hogy ez engem ennyire zavar? Vagy tényleg én reagálom túl?


18 évesek vagyunk mindketten.



2023. szept. 28. 11:03
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
29%
5 ütőpéldány is sok, ha fenekelős pálcát gondolnánk használni; 50 példányos játékminta nem hihető. Inkább mese...
2023. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
11%

Az ötven sem sok, ha nem izomból adod. Adhatod tenyérrel, bármi mással is. Klassz szokás lehet belőle, nagyon sok lanynak tetszik az ilyesmi. Ha nem túl érzékeny a cickó, a bimbót is megcsavargathatod, ill oda is kaphat néhányat.

A lényeg az, hogy kisebb ütésekkel kezdd, és a reakciók alapján fokozd. Ha nem esik jól neki, ne erőltesd, hiszen egy jelképes büntetésről van szó.

Ideális esetben élvezni fogja a büntit.

Ja, utána meg is dughatod, de ne kényeztetős üzemmódban.

2023. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
17%

Hagyjátok már abba ezt a testi fenyítés baromságot. Bohócok. 🤡


Kérdező szállj már le a barátnődről. Ezt csinálta, na és? Ha sokat ugrálsz, majd mások farkán fog élvezkedni. A helyett, hogy örülnél neki és szeretnéd. Nem vagy wahabita muszlim, hogy birtokold a nőt. Addig van veled, amíg akar. Gondold ezt át.

2023. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
77%

43. "Ha sokat ugrálsz, majd mások farkán fog élvezkedni"


Ha kérhetem, ne adj ilyen tanácsokat a kérdezőnek, mert ezzel papucsnak tanítod. Szabadjon már felállítani egy kapcsolatban, mi fér bele és mi nem. Mert ez így nettó zsarolás! Te mindent megcsinálsz, amit a nőd mond neked, hm, vagy van azért saját véleményed is?

2023. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
44es feltéve ha a 43as nem egy férfi gyűlölő nőszemély aki csak kihasználni tudja a pasikat
2023. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
14%
45. Hogy micsoda? Hogy jön ide a nőgyűlölet? Nem én vagyok a 43-as...
2023. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 43as a helyzet az hogy amit te írtál az maximálisan a tartós kapcsolat ellen van


"Addig van veled amíg akar" kis csillag ha én már nem akarok a párommal együtt lenni azt a párom szemébe mondom és ha tényleg szeretem adok egy esélyt hogy átbeszéljük ahogy azt is hogy egy kapcsolatba mi fér bele és mi nem hidd el a lány ugyanúgy fel lenne háborodva ha a srác fenekel el valaki mást aki nem ő



A kérdező tartós kapcsolatot akar azt ápolni kell ő maga írta hogy a lány sajnálja és jóvá akarja tenni megkapja a büntetést amit majd kiszab rá a srác és kész megy minden tovább békében szeretetben a megbeszéltek szerint

2023. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
16%
46os azt nem rád értettem bocsáss meg elnézést
2023. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
86%
Mi lett?
2023. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
52%

Én mindenképpen éreztetném a nővel hogy fájdalmat és csalódást okozott.

Ezután a franc akarna hozzá érni. Mi a francért hagyja hogy egy férfi a seggét csapdossa kézzel!? Ez kb felér egy fogdosással. Ez nekem a megcsalás enyhébb formája.


Játékból elfenekelni? Téged szerintem hülyének néznek. Az elfenekelést meg lehetett volna oldani valamilyen tárgyal(így sem kellett volna mert egy baromság a fenekelés tárgyal is, kézzel is, ez rejtett agresszió/erőszak, játékos és visszafogott formában).

Nem lett volna muszáj a férfi tenyerével. Emiatt ez fogdosás, főleg mivel bugyiban volt.


Lehet húsz év és egy gyerek után megbocsátani, de ilyen fiatalon simán van időd találni normálisabbat.

Én egy ideig szivatnám, aztán szakítanék.

Menjenek a pcsába a férfi is meg a nő is szerintem.

Nem volt előre megbeszélve hogy ezt szabad.

A fenék intim terület, nem fogdossuk, vagy csapkodjuk más barátnőjének a seggét.


Kérdezd már meg hogy te is elfenekelheted annak a férfinak a barátnőjét, vagy ha nincs, akkor a jövőbeli barátnőjét?

Az a férfi ha tudta(?) hogy foglalt a nő, akkor nem kellett volna elfenekelni a pasija engedélye nélkül.

Ez nem a másik birtoklása. Hanem téged megsértettek.

Ezek után majd jó lesz jópofizni azzal a fenekelős férfival. Tök jó haverjai vannak a csajnak.

jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!