Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? Ti szakítanátok miatta?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban egy ismerős srác egy fogadás miatt elfenekelte a barátnőmet. (Persze nem nagyon durván.)


Engem nagyon zavar, hogy ő ezt csak úgy hagyta, és azt fontolgatom, hogy szakítok vele, de a barátnőm nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet.


Jogos, hogy ez engem ennyire zavar? Vagy tényleg én reagálom túl?


18 évesek vagyunk mindketten.



2023. szept. 28. 11:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%

Feltételezem ruhában volt. Nekem se tűnik nagy dolognak, ha amúgy játék volt. Persze nektek kellett volna leülni és átbeszélni, hogy mi fér bele a kapcsolatotokba. Mindenkinél máshol vannak a határok.

Szerintem ha amúgy jó a kapcsolatotok, lendülj ezen túl, de üljetek le beszélni róla, hogy a jövőben mit szabad és mit nem.

2023. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom, tényleg. Ennyi évesen általában még nem áll be fixen az ember értékrendje, félig még gyerek, aki próbálgatja a saját határait. (azért mondom, hogy általában!, mert nyilván vannak kivételek, neked pl. ez már sok).


Szerintem ebből azért ne csinálj akkora ügyet. Elvégre nem dugott félre! Nekem sem esne jól, bevallom, mert nálam a csajom segge tabu! Senki nem nyúkhat hozzá, de azért emellett őszintén kívánom neked, hogy ennél nagyobb trauma ne érjen párkapcsolatban!


28F

2023. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
22%

Aham, s biztos vagy benne, hogy csak fenekelés történt? 😄

Amúgy meg haver' a következő bulin mond azt, hogy te is elfenekeltél egy csajt "fogadásból" egy bulin. Kíváncsi lennék milyen lenne fordított helyzetben az ábrázata.

A csajod tudta, hogy neked ez nem fér bele - mégis megtette. S van egy sanda gyanúm, hogy ezt a részét is csak azért vallotta be mert túl sokan látták és tudta úgyis visszahallod.

2023. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 Truman_Burbank ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de úgy egyátalán, hogy jött szóba ez fenekelés dolog/fogadás ott buliba?


Ki kezdeményezte és te miért hagytad/vagy nem tudtál róla?

2023. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem férne bele akkor sem ha "jajj ez csak vicc", de neked kell eldönteni, hogy neked ez még belefér e.

Bár a kérdésedből ítélve nem...

2023. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
76%

Még nagyon az elején vagy, kéredező. Az a baj, hogy ilyenkor ezek még tényleg szakítóoknak tűnnek, aztán később, amikor majd jönnek a házisárkányok, anyósok, babahitel, a taktikázások, játszmák, megcsalás, veszekedések, akkor jössz rá, hogy tulajdonképpen őrültség volt 18 évesen szakítani, csak mert valaki fogadásból rácsapott a barátnőd fenekére ruhában. Bár később is ennyire ragaszkodnánk ezekhez az elvekhez. De sajnos azt kell hogy mondjam, hogy ezek valóban piti problémának tűnnek az évek távlatából.

De tégy úgy, ahogy jónak látod.

2023. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
71%

Piti dolog, szóval ne reagáld túl!


Ellenben nem tudom mennyire jó ötlet elengedni házibuliba egyedül🤔

2023. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
94%
Te ott voltál-e a buliban? Ha nem, miért nem? Ha igen, akkor ott mit tettél? Ki fogadott kivel? Miota a barátnöd, mennyi ideje ismered egyáltalán? Szerintem ezeket tudni kellene a helyes megitéléshez.
2023. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
24%
Túlreagálod, nincs ebben semmi.
2023. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
64%
Nem
2023. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!