Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? Ti szakítanátok miatta?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban egy ismerős srác egy fogadás miatt elfenekelte a barátnőmet. (Persze nem nagyon durván.)


Engem nagyon zavar, hogy ő ezt csak úgy hagyta, és azt fontolgatom, hogy szakítok vele, de a barátnőm nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet.


Jogos, hogy ez engem ennyire zavar? Vagy tényleg én reagálom túl?


18 évesek vagyunk mindketten.



2023. szept. 28. 11:03
1 2 3 4 5 6
 21/51 Truman_Burbank ***** válasza:
100%
Mindig van választás, nem kell minden dologra igent mondani (mármint barátnődnek), senki vagy semmi kötelezhet arra ami neki nem fér bele esetleg kellemetlen vagy egyenesen nem szeretné, ha meg neki nem volt ténylegesen probléma az, akkor mérlegelj beszélj vele róla, hogy ez neked nem esik jól, és nem baj az, hogy ez nem esik jól, szóval valahogy egyezettek meg/dolgozáttok fel ha meg nem akkor nem.
2023. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
29%

19. "A bántalmazás ott kezdődik amikor ököllel agyba főbe veri részegen a párját"


Nem. A bántalmazás ott ér véget.


Fura egy közegből jöhetsz, ahol ez az erőszak küszöbe. Bár ahogy elnézem a pontozásokból, sokan vannak ezzel így. Jó, hát igyekszem nem elfelejeteni, mely országban vagyok...

2023. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, beszéld meg a barátnőddel a dolgot. Ha megérti és elfogadja az aggályaidat, maradj vele. Ha nem, akkor annyira eltér az értékrendetek, hogy talán indokolt a szakítás.

22: Olvasom a minden szint alatti évődéseteket. Mi a bajod ezzel az országgal?

2023. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
11%
23. Te vagy az a verekedős? Mi a bajod velem, hm? És ki a az a "ti"?
2023. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Így már elengedném a csajt, szoknya felhajtva, meg ki tudja mi volt még utána....
2023. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
25. Na igen. Olyan is van, amikor a kisebb, ártatlanabb "bűn" beismerésével valami nagyobbat palástolnak. kis manipulátorok...
2023. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
69%

23: nem vagyok verekedős. Mint írtam, az évődéseteket olvastam. Ez nem érthető a számodra? A "ti" logikusan rasd, és arra a marhára vonatkozik, akivel itt izmoztatok. És hogy mi bajom veled? Amit kérdeztem: mi a bajod ezzel az országgal - két-három kommentelő és értékelés alapján.

Most már persze van egy masodik problémám is, a logika, a következetés és a szövegêrtés teljes hiánya.

2023. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
64%
27. Értem.
2023. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 27es.


Mint ahogy látom akitől te kérdeztél nem tudod semmilyen választ se adni szóval helyette megteszem én


Az a baja azzal az országgal ahol él hogy nem egy féle ember él benne. Az a baj hogy nem mindenki olyan mint ő és ha bárki egy kicsit is másként látja a világot azonnal be kell neki szólnia. Ő az az egyén aki mindent kizár a világából ami számára káros pedig ha egy picit is megértő lenne nem úgy mint egyesek pl te aki úgy hogy nem ismersz azonnal le marházol máris szebb lenne a világ


A párom a legboldogabb személy a földön mellettem tervezzük az esküvőnket megbeszélünk minden felmerülő problémát miközben bizony van hogy elfenekelem mert olyant tett ami rossz és nem oda illő


Mondjon ki amit akar amíg azt a csillogást látom a szemében ami neki van így kerek a világ de ha továbbra is azon vagyunk fennakadva ki hogy éli a párkapcsolatát miközben egy 18 éves hugyos szakítani készül csak azért mert nem képes leülni és megbeszélni a párjával hogy mik a határok ne csodálkozzon senki ha az a bizonyos örökké szó 3 hónap

2023. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
32%
Ovis szint...
2023. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!