Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? Ti szakítanátok miatta?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban egy ismerős srác egy fogadás miatt elfenekelte a barátnőmet. (Persze nem nagyon durván.)


Engem nagyon zavar, hogy ő ezt csak úgy hagyta, és azt fontolgatom, hogy szakítok vele, de a barátnőm nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet.


Jogos, hogy ez engem ennyire zavar? Vagy tényleg én reagálom túl?


18 évesek vagyunk mindketten.



2023. szept. 28. 11:03
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
15%
29. Aranyos vagy, hogy helyettem is válaszoltál, tényleg ez a bajom ezzel az országgal :) (most nem ironizálok)
2023. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben azt mondanám neki, hogy ha elfenekelhetem ugyanúgy, mint a másik srác, csak bugyi nélkül, akkor el van felejtve a dolog :D
2023. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom be is voltak rúgva. Ha tényleg csak ennyi volt, nem nagy ügy, de azért megmondanám, hogy a jövőben kerülje az ilyen helyzeteket és csak annyit igyon, hogy még tudja mit csinál.
2023. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
93%

Ha ott lettem volna és ismerem a másik felet is valamennyire és ugy teszi meg ruhán át, akkor semmi gond.

Távollétemben, buliban, felhajtott szoknyával a bugyira(ami akar tanga is lehetett, azt nem írtad) nálam nagyon nem fér bele.. Párkapcsolatban nekem fogadásból se mutogassa magát másnak.

Feltételezhetően tudta mi a tét és tudta, hogy veszthet is, szóval az szar kifogás, hogy nem tehetett mást..

2023. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 29-es, a marhát visszavonom, egyrészt nem jogos, másrészt nem is te vitatkoztál, hanem a másik fél kötött beléd.

Rá nézve tökéletes volt a válaszod, lám, utóbb ő maga is megerősítette.

Abban is igazad van, amit a kérdezőnek írtál. Ha működik a kommunikáció (mert működtetjük...), többnyire működnek a kapcsolatok is.

2023. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
89%
Köszönöm 35ös
2023. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
71%
Sztem is fenekeld el jó alaposan,persze vezesd fel neki miért kapja,ha tényleg megbanta akkor belemegy,a vége még egy nagy bekulos szex is lehet
2023. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
77%
Én is ezt csinálnám fel ajánlanám neki hogy kap 50 pálca ütést fenekére ha vállalja akkor megbocsajtanek
2023. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
81%

50 pálca elég súlyos, de valahol jogos

Utána nem ülne egy pár napig az biztos,de ha így lesz vigyázz,hurkas lesz az biztos, de vér ne serkenjen ki,annak sokáig nyoma marad.

2023. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Magam is meglepődtem, de amikor komolyan felvetettem, hogy nekem ez szakítóok lehet, akkor egészen megváltozott a stílusa, és azóta szeretné valahogy jóvátenni.


Nekem tetszik a fenekelős ötlet, amit többen írtatok, de azért az 50 az messze túl durvának tűnik, nem szeretném nagyon bántani. Ha valakinek van ebben tapasztalata, írjon nyugodtan, hogy mi az a mennyiség, ami egy jó lecke neki, de azért mégsem túlzás. :D

2023. okt. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!