Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? Ti szakítanátok miatta?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban egy ismerős srác egy fogadás miatt elfenekelte a barátnőmet. (Persze nem nagyon durván.)


Engem nagyon zavar, hogy ő ezt csak úgy hagyta, és azt fontolgatom, hogy szakítok vele, de a barátnőm nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet.


Jogos, hogy ez engem ennyire zavar? Vagy tényleg én reagálom túl?


18 évesek vagyunk mindketten.



2023. szept. 28. 11:03
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
19%
Jó nagy ribi már most 😂
2023. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Én nem voltam ott, utaztam éppen, mások mesélték. Állítólag valamit játszottak, és a srác találta ki, hogy ez legyen a tét.


A barátnőm azt mondta, hogy szoknyát felhajtva bugyira kapott 5 ütést, szóval nem az volt, hogy egyszer megpaskolta nadrágban a fenekét, ezért is zavar a dolog, szerintem ennek már bőven van szexuális töltete is. Ő azt mondja, ez csak játék volt, és mivel fogadtak, "nem volt választása".


8 hónapja vagyunk együtt, eddig azt hittem, hogy mindkettőnk részéről komoly a dolog.

2023. szept. 28. 13:46
 13/51 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem tartanám oda a fenekem egy másik srácnak, ha fontos a meglévő párkapcsolatom.
2023. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
33%
13. Pedig a közhiedelem szerint s.ggbe nem megcsalás.
2023. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés tényleg az hogy kinek mi fér bele a kapcsolatába


Én szoktam fenekelni másokat is és a párom fenekére is rá csapnak ha olyan a helyzet de pontosan tudjuk hogy ami köztünk van az örök és ahogy őt fenekelem úgy nem tudja őt senki plusz ha előre leülnek a felek és beszélgetnek egymással elkerülhetőek a konfliktusok illetve szakítások


Mond el a párodnak hogy ez rosszul esett neked és a helyett hogy szakítanátok fenekeld el (5 ütést kapott mástól te fenekeld megállás nélkül 5 percig)

2023. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
83%
15. Te most konkrétan párkapcsolaton belüli erőszakra buzdítod.
2023. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
43%
16os te meg hülye vagy
2023. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
76%
17. Mert miért is? Örülnél neki, ha 5 percen keresztül fenekelne téeged valaki?
2023. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
74%

Nem örülnék neki de ha megérdemlem elviselném


A bántalmazás ott kezdődik amikor ököllel agyba főbe veri részegen a párját ha kiszabott büntetésként elfenekeli az semmilyen formában nem minősül bántalmazásnak főleg ha egy teljesen másik srác is rácsapott a seggére nem is egyszer

2023. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Még ha csak simán kapott volna egyet. De konkrétan bugyiban mutogatta magát a másik srácnak. Ez nálam nem férne bele
2023. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!