Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire átlagos hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlagos hogy egy nőnek 1-2 orgazmusa van egy aktus alatt?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 22:34
 81/115 anonim ***** válasza:
14%

Kedves barátom, 80-as valaszoló! Jól sejted, az ellazulás kulcsfontosságú. Az is előny ha rendesen fel tudod izgatni őket. De saját tapasztalatból mondom hogy nem kell hogy te legyél az ideálja a csajnak. Nekem sikerült orgazmushoz juttatnom egy olyan nőt is, akit előttem soha senki nem tudott. Bevallása szerint nem voltam az ideálja (nem kellett kérdezni se, mondta magától). Sőt, elfért volna benne egy picivel vastagabb kolbász is (nem, nem az enyém kicsi). Előttem volt neki 7 pasi, és az utánam lévők közül is csak 1 volt aki sikerrel járt ilyen téren.



A "megállíthatatlan" (68 eredetileg 69 és még pár hsz.)

2023. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
14%

81, linkelj már légyszives statisztikát! De ne valami afrikai, csiklócsonkító és hüvelybemenetet összevarró arab népről! Ezekkel a számokkal nagyon szerettek dobálózni. Ami nem lenne baj, ha tényszerűek, megalapozottak lennének legalább.


Ami mindenképp baj, az az hogy sokan nem képesek belátni a "X% nem képes rá" és az "Y%-nak soha nincs hüvelyi orgazmust" közötti jelentős különbséget. Spojler: X<<Y !


Előbbi hozzászólásomból kifelejtettem egy lényegi részt: én csak barátság extrákkal viszonyban voltam az általam említett nővel.


A "megállíthatatlan"

2023. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
96%

#83

[link]

2023. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
14%

Én komoly kutatásokra gondoltam amiket szakértők revidiálnak mielőtt egyáltalán megjelenhetne. Szóval valami komoly, tudományos impacttal rendelkező publikációt kértem elismert megbízható helyről, mint például NCBI, Science, Nature, Cell, Pubmed


Az ilyen ámokfutó csöves, clickbeater megélhetési netesujságírókat pedig hagyjuk is. Az ilyen Házipatika 🤭, Füvesember, Nők Lapja stb oldalon nyomuló orvoskák írásait sem szabad készpénznek venni, mert az is vastagon szubjektív, még a tényelet sem ellenőrzi senki.

2023. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
85%

#85

Akkor adj te a megfelelő oldalakról (de akár más oldalról is) statisztikát arra, hogy a nőknek hogy jön össze az aktusonként átlagosan 1-2 orgazmus, amit elvileg én cáfoltam.

2023. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
0%
mér van az hogy itt mindenki mindenkit a kisfiának néz kb :D amikor valaki leír valamit amit tapasztalt.. majd erre reflektál 1-2 ember és így fogalmaz " aham.. ez így van jól sejted ;) " :DD meg ehhez hasonló magas lovon ülő kommentek.. aghjjj itt mindenki tapasztaltabb bölcsebb a másiknál xdd oszt mindenki csak a napot lopja itt.. érdekes! :)
2023. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
14%

87 "mér van az" hogy az reklamál leginkább, aki magyarul se tud? 🙄


86, nem mondtam hogy átlagosan jön össze annyi. Azt mondtam, hogy ez egy általános dolog. Módusz, medián, átlag. Ezek full eltérő statisztikai fogalmak

2023. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
14%
Itt mindenki tapasztalatból ír.. én kétlem hogy a legtöbb ember szándékosan faxságot írna.. a troll kommentek egyértelműek. Lehetne a pozitív szemlélet is általános de helyette mindenki mindenkinél okosabb.. meg leereszkedő :D erre utaltam. Ez most nem csak neked szólt.. ihletet adott 1-2 szavad :)
2023. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim ***** válasza:
12%

#88

"nem mondtam hogy átlagosan jön össze annyi. Azt mondtam, hogy ez egy általános dolog"

Jelen állításban ugyan az, de lényegtelen, adj linket a stat.-ról, addig csak üres állítás (én ugye adtam linket, még, ha az neked csak megélhetési oldal is).

2023. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:
0%

89 én nem bízom abban, hogy mindenki -vagy legalább a többség- (!saját!) tapasztalatból ír.


Megmondom őszintén nem is remélem ezt, mert akkor elég szomorú az általános szexuális körkép (oké hogy csak a GYIKon belül de akkor is). Én magam pozitívnak igyekszem lenni, ezért is tolom 1000-rel hogy lehet jó is, nem kell beletörődni a szarba meg a semmibe (lásd a KSH-s példámat). Kicsit elszégyeltem magam hogy nyelvtannáci szerepet öltöttem magamra. Lényegében ez övön aluli volt, és nem valós érv/refitáció.


Kérlek, erről az ihlet dologról írnál kicsit bővebben? Nem gyanítom, hogy tömjénezni fogsz, és nem is ellenkezni akarok, hanem kíváncsi vagyok milyen gondolatok és érzések keletkeztek benned.


A "megállíthatatlan"

2023. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!