Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány évek óta nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány évek óta nagy dildót (18 cm hosszú és 5 cm vastag) használ, illetve a volt barátjának is nagyon nagy volt, akkor átlagos vagy kicsit átlagalatti pénisszel nem élvezné a szexet?

Figyelt kérdés

Nekem 14 cm hosszú és ~4 cm az átmérője.


Alapvetően tudom, hogy ez nem olyan rossz miért, viszont abban az esetben sem hogyha valaki hozzászokott a sokkal nagyobbhoz?


A volt barátjának 19-20 körül lehetett.



2022. ápr. 12. 08:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
A hüvely tágul de vissza is szűkül, nem egy alagútak vagyunk ha nagy mérettel volt dolgunk.
2022. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
A 14 cm hosszú elég picike..
2022. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1.


Azt sejtettem, hogy visszaszűkül, de akkor ez egyenesen azt jelenti, hogy a kisebb méretű pénisz is ugyanazt (vagy hasonló) az érzést tudja majd belőle kiváltani?


Egyébként most ismerkedek ezzel a lánnyal, főleg interneten keresztül, de egyszer már találkoztunk…

Élőben nem, de a neten mindent elmond és nem zavartatja magát.


Csak pl. a dildójáról magától küldött egyszer képet, és amikor mondtam hogy “ez jó nagy”, akkor mondta hogy az exének még egy kicsit nagyobb volt ennél is…


Lehetséges, hogy ezt azért csinálja mert Ő a nagyot szereti és ha nekem kisebb, akkor még most ki akar szűrni?


Ilyenkor illene említenem, hogy nekem pl. nem valami nagy?

2022. ápr. 12. 08:32
 4/15 A kérdező kommentje:

#2.


Én nem gondolom, hogy kifejezetten kicsi lenne…


Szerintem átlagos, vagy annál csak kicsit kisebb, ami még nem katasztrófa.


Engem abszolút nem zavarna a méretem, csak ez a csaj megtetszett már és félek, hogyha egyszer eljutunk a szexig, akkor nem lesz neki elég (vagy esetleg így nem is akarja).

2022. ápr. 12. 08:34
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Az első visszakérdezésem; Szexeltél már vele?

Válaszom;

Nekem volt olyan barátnőm, aki velem "csalta" az élettársát. Annak a srácnak jóval nagyobb volt a farka, mint az enyém. Az enyém 15-16 körüli.

Anyagilag egy szinten voltam velük, tehát nem ez volt a motiváció, mielőtt bárki erre gondolna.

Szóval, csapj bele, ne szarozz!!!

2022. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Semmi gond, a hüvelyünk mindig kész a befogadásra és alkalmazkodik a mérethez, és ami behatol azt rögtön körülöleli és tapasztalattal még szorítja is.
2022. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
hát persze, hogy élvezné! Egy igazi farok mindig jobb érzés lesz mint egy műfarok, a szex minősége meg rajtad és nem a centiken múlik. Ennyi erővel azt is írhatnád, hogy sosem tudsz már ujjazni többet, mert az ujjad csak 12 centi és a nő már volt 17 centis farokkal, ergo onnantól kezdve az ujj már túl pici
2022. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Ritka esetben vannak nők akik ilyen nagyra vágynak. Én is ismerek csajt aki 20 cm dildoval tolja. Komoly gondot jelent számára a pár találás, mivel 20cm alatt nem igazan élvezi. Van ilyen. Gondolom ez a lány is belefáradt és ezért lett tök őszinte neten.
2022. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

3

És te mit mondtál, amikor ez az egész szóba került (online)? Csak simán hallgattál? Utalni sem utaltál rá, hogy neked kisebb? Ő nem kérdezte?


(Nem számonkérően kérdezem, csak érdekel.)

2022. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Jaj már megint a sok hülye.

Nyilván nem véletlenül célozgat a nő.

Fiam, ezt buktad.

2022. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!