Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány évek óta nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány évek óta nagy dildót (18 cm hosszú és 5 cm vastag) használ, illetve a volt barátjának is nagyon nagy volt, akkor átlagos vagy kicsit átlagalatti pénisszel nem élvezné a szexet?

Figyelt kérdés

Nekem 14 cm hosszú és ~4 cm az átmérője.


Alapvetően tudom, hogy ez nem olyan rossz miért, viszont abban az esetben sem hogyha valaki hozzászokott a sokkal nagyobbhoz?


A volt barátjának 19-20 körül lehetett.



2022. ápr. 12. 08:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9.


Nem én a saját méretemről nem mondtam semmit, szerintem elég ciki lett volna ezek után felhozni…


Na mindegy, igazából ha összejön a szex, akkor majd kiderül hogy hogy áll a méretemhez.


Köszi a válaszokat!

2022. ápr. 12. 09:24
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
komoly, hogy már dildóról küld neked képeket, úgy hogy még nem is volt szex? vagy még pucéron sem láttátok egymást? ez ma már normális?
2022. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

11

Huh, hát nem tudom, én így nem is mernék nagyon belemenni a dologba... Mármint addig, amíg ezt nem tisztáztuk. Normál esetben szerintem ezt nem kell előre megbeszélni, de ha már így alakult, hogy ő megmutatta a dildóját (wtf) és megemlítette az exe méretét (wwttff), akkor már ott van ez a téma az előtérben.


És ne hidd, hogy nem érthetlek meg, mert nekem volt exem, aki jópárszor beszólt a tág puncim miatt. (Ami egyébként annyira nem tág, no mindegy.)


9-es voltam

2022. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
amúgy ha a dildóra már azt kommentáltad neki, hogy "jó nagy", akkor gondolom tisztában van azzal, hogy neked ezek szerint kisebb van, és mivel még így is flörtöl... én nem tartanék ettől.
2022. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%
Néha majd a dildóval kielégíti magát vagy titokban találkozik az exével melletted
2022. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!