Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Extrém nagy méretű hölgyek,ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém nagy méretű hölgyek,ti ugyanúgy kívánjátok a szexet,mint egy átlagos alkatú nő,vagy a testalkatotok miatt más problémák kötnek le benneteket,esetleg nehezebben megy a súlyotok miatt?

Figyelt kérdés

Az erősen túlsúlyos nők rajongójaként írtam ki a kérdést.Azért érdekel,mert sokan írják,hogy az extrém nagy nőknek kisebb gondjuk is nagyobb,mint a szex.Ez igaz? Vagy ugyanolyan a szexuális étvágyatok,mint a soványaknak?

Nagyon nagy,160-170 kg+-os nőkre gondoltam.



2022. ápr. 4. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

megint fatfan


tudod jól a választ

2022. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól látod aki extrém túlsúllyal küzd annál olyan fokú egészségügyi és életvitel-problémák jelentkeznek ami leköti a gondolataik nagy részét. A szexuális libidójuk nem zuhan 0-ra, de igen-igen nagy mértékben redukálódik.

Egyébként megérdemelnél egy jó nagy tockost, hogy olyan dolgot akarsz pártolni ami a másik ember életét, egészségét veszélyezteti.

2022. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: köszönöm a választ.A tockosra nem szolgálok rá,mert egy nő sem miattam lett kövér.Egyszerűen az ilyen testalkatúak vonzanak.Nagyon kíváncsi lennék,hogyan nyilatkozna egy ilyen alkatú hölgy.
2022. ápr. 4. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló súllyal küzdök, kicsit kevesebb. De engem ez még egyáltalán nem gátol. Szexuális téren ugyanúgy kívánom mint mikor 100 kg alatt voltam. Jó pózok tekintetében nem tud minden kényelmes lenni. De heti 2-3 menet simán lehetne… sajnos nálam a párom nem akarja ennyiszer.
2022. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es,én veled,tehát a teltebb Hölgyeknél mindig akarnám,hiszen számomra ők(tehát ez esetben Te is) a legszebbek,s a legvonzóbbak,s legizgatóbbak!


Tehát nekem pl veled a heti 2-3 még kevés is lenne...


F

2022. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!