Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire átlagos hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlagos hogy egy nőnek 1-2 orgazmusa van egy aktus alatt?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 22:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy a nők 80 százalékának nincs hüvelyi orgazmusa.

És a legtöbb nőnek nincs 4 vagy több orgazmusa. Max 1-2.

2023. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 anonim ***** válasza:
10%
#45 Na es te hiszel mindenféle statisztikának ? Ne legyél már nevetséges ezzel az érvvel. Ez olyan mint pl,hogy fél millió az átlagfizetés. Meg 12 ezer kilométert megy mindenki egy évben az autójávan, ha kevesebb akkor tuti tekerték . 🙂
2023. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ha neked hazudik az összes nőd (már ha egyáltalán volt), akkor nálad a nők 100 százalékának volt hüvelyi orgazmusa. És nyilván a statisztika hazudik xdd
2023. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
21%
#43 De gondolom te meg szűz vagy, és azt se tudod milyen nővel lenni, mert a válaszaidból lerí az irigység, mint ahogy az összes lepontozó is tuti az. 🙂
2023. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
79%
Kettőnk közül te vagy az egyedüli szűz. De te már csak tudod.
2023. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 anonim ***** válasza:
10%

#46Persze! Tudod mi a röhelyes,hogy te csak vádaskodni,de valahogy nem hoztad fel a baratnődet,hogy neki ennyi vagy annyi volt stb, csak statisztikával takarózol, de személyes tapasztalatot nem tudtál felhozni. Ez pont olyan mint mikor valaki a munkahelyen nem említi a párját,akkor annak nincs is,és ez 100%-ban igaz

Vagy a csajod is a 80%-ba tartozik, márha van,és nem dicsekszel vele,hogy nem tudtad kielégíteni?

2023. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 anonim ***** válasza:
69%

Figyeld. Kapaszkodj meg. Nincs baratnőm, mert.... nő vagyok😱😱

De te végig elhitted hogy férfi vagyok :((

2023. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 anonim ***** válasza:
10%

#47 Na én meg erre mondom,hogy hazug vagy 🤣🤣

Nem tudsz jobbat kitalálni ?

2023. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
10%

Meg ha tenyleg nő vagy,akkor esetleg van egy álláspontod, tapasztalatod, de az még nem a többi többmilliárt nőé a földön.🙂

Ha neked nincs orgazmusod, attól még másnak van 😉

2023. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
29%

A párommal 4-5 szokott lenni, de ő türelmes és odafigyel rám.


Előtte gyakran előfordult, hogy valakivel egy orgazmusom sem volt, felizgatottak, de nem elégítette ki, mert bénák voltak, de voltak önzők is, akik csak magukra figyeltek.


A legrosszabb élményem az volt, és ez két esetben is előfordult, hogy hármasban voltam két férfival és nem elégítettek ki!

Az egyik esetben nem csináltak semmi olyant szex közben, amitől nekem orgazmusom lenne. Aki elkezdett nyalni, amikor nekem kezdett jó lenni, akkor hirtelen abba hagyta és a másik betette a farkát.

Mondtam is, miután mindketten elélveztek és már nem voltak képesek semmire, hogy nekem még nem volt jó. Erre azt mondták, hogy ez nem igaz, mert érezték, hogy orgazmusom volt többször is, dugás közben. Nem tudom mit éreztek, mert nekem dugás közben soha nem volt orgazmusom, szóval ez hülyeség. Legközelebb kérték, hogy ismételjük meg és ígérték, hogy jobban fognak odafigyelni rám, de velük már nem kívántam semmit.


A másik esetben az elején volt egy gyenge ki orgazmusom nyalástól a szex elején, de ezután már semmi, nem is igyekeztek. Mondtam, hogy mi hogy jó nekem, így vagy úgy szeretem, de hamar elélveztek és azt mondták, hogy nekem "nagy az étvágyam"...

Igazából az volt a baj, hogy ők 2-3 percnél nem tudták tovább visszatartani. Az egyiknek már nem állt fel, a másiknak igen, de akkor sem bírta ki 2 percnél tovább, miután betette.


Szóval, egy nő képes sok orgazmusra, ha jó a partner.

2023. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!