Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes lettem de nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem de nem tudom kitől?!

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy 3 éves kapcsolatom már kb ugy fél éve a párom rágta a fülem hogy menjünk el swinger klubba, adódott egy alkalmunk és elmentünk, fogamzás gátlót már elötte kb két hónapja nem szedtem…

Most 10 hetes terhes vagyok…

Ezt hogy mondjam el neki ? Vagy mit kéne csináljak? Eluralkodott rajtam a pánik! teljes tanácstalan vagyok… mivan ha nem is a páromé a baba?!



2023. aug. 3. 20:37
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
90%

#27

Attól hogy a pasijának az ötlete volt hogy elmenjenek ilyen helyre, az még nem evidens h gumi nélkül csinálják.

Gondolom a pasi sem igy akarta.

2023. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
#9 hát akkor nem tudom melyik klubban lehettél, de speciel rendszeresen járok az összes hazaiba s mindegyikben van a szobákban kitéve egy csomó óvszer (s fel is veszik a beszálló pasik külön kérés nélkül).
2023. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

De nem csak neki, hanem a barátjának is lehetett volna annyi esze, hogy ezt szem előtt tartja. Egyikőjük sem tette.

A másik, hogy nekem úgy jött le, hogy nem is akartál elmenni, csak engedtél az unszolásnak. Ez sem jó. A barátod fogja fel a nemet. Ha nem megy neki, az baj.

2023. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
93%
Egy kicsit utánaszámolva. A swinger klub előtt 2 hónappal abbahagytad a fogamzásgátlót, a 2 hónap az kb. 8 hét. Azt írtad hogy 10 hetes terhes vagy, tehát elvileg még a fogamzásgátló szedése alatt estél teherbe, aminek elég kicsi az esélye, de nyilván nem kizárható. Viszont így nyilvánvaló hogy a párodé a gyerek.
2023. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy fentebb írták legalább 2x megbukott az állitásod. Ráadásul swingerben ha akarod ha sem, mindig mindenki minden körülmények között gumit húz. Attól hogy te fel voltál izgulva, vagy jaj de meg voltál rémülve, teljesen mind1. Gumiba dugtak meg. Ez 99.9%. Engedd el a trollkodást.
2023. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
58%
😳🥲🥲
2023. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
32%
Beléd élvezhetek? Írj
2023. aug. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
91%

Kamu.


Minden swingerben hegyekben áll, és mindenki fel is veszi.ez alap.

Mond csak, melyik klubban voltatok?

2023. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
A szex és a swinger szakértő lett mindenki hirtelen szigetvár mellett voltunk egy kis faluban volt három szoba ebbol az egyikben mi voltunk…
2023. aug. 4. 07:03
 40/59 anonim ***** válasza:
65%
Ha bezabálók konzerv babból én se tudom melyik vészemtől fingok
2023. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!