Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes lettem de nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem de nem tudom kitől?!

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy 3 éves kapcsolatom már kb ugy fél éve a párom rágta a fülem hogy menjünk el swinger klubba, adódott egy alkalmunk és elmentünk, fogamzás gátlót már elötte kb két hónapja nem szedtem…

Most 10 hetes terhes vagyok…

Ezt hogy mondjam el neki ? Vagy mit kéne csináljak? Eluralkodott rajtam a pánik! teljes tanácstalan vagyok… mivan ha nem is a páromé a baba?!



2023. aug. 3. 20:37
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
86%
A kerdezo csak trollkodik, esetleg fideszes.
2023. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

Éppen csak az járt az eszemben hogy éljem túl az estét stresszben voltam nem a védekezéssel foglalkoztam meg a gumival… ebben belátom hibás vagyok

De nem e miatt tettem fel a kérdést!! Hanem mivel több férfi is érintett a dologban mit kene tennem ha nem a páromtól van?!!

2023. aug. 3. 21:00
 13/59 A kérdező kommentje:
Neharagudj, de ilyennel szerintem senki nem trollkodna…
2023. aug. 3. 21:01
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

Hülye dolog, de hányan élveztek beléd?

Pasid+ ?

2023. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
5 en voltunk plusz vegen a pasim
2023. aug. 3. 21:11
 16/59 anonim ***** válasza:
68%

Ő akarta, vállalja a következményeit, hogy esetleg egy vadidegen gyerekét fogja nevelni. Én ezt mondanám.


Amúgy biztos pont akkortájt volt a fogantatás?

Meg mondom nemibetegségre szűrjetek, hepatitis, szifilis, hiv, meg a legvalószínűbb a hpv, annak akár több változata is. A gyerekre még 2 heted van eldöntsd akarod e, bár a vele jaró procedúra miatt talán annyi se. Én megtartanám, és mondom ezt mondanam hogy nem tudom kié, de te akartad, így jártál. Ő nem tehet semmiről.

2023. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Sosem voltam híve az abortusznak. Most is ugyan így vagyok ezzel
2023. aug. 3. 21:16
 18/59 anonim ***** válasza:
92%

Elmondod a pasidnak. Ha kiakad rávilágítassz hogy ő is akarta hogy odamenjetek és ő se figyelt arra hogy egy másik pasi óvszerben d.gja e a nőjét akiről nyilván tudta hogy nem szedi már a tablettát.

Megkérdezed hogy mindezek fényében megtartsátok e a gyereket mert nem biztos hogy tőle van. Ha igen akkor minden oké. Ha nem akkor eldöntöd akarsz e egyedülálló anyuka lenni.

Az nyilván nem opció hogy az igazi apukát előkerítsd ha nem a párodé a gyerek.

2023. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Pedig én gondoltam arra is hogy előkerítem.
2023. aug. 3. 21:20
 20/59 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz magzati DNS tesztet csináltatni, 800 ezer Ft.

[link]


Ha nem párodé a baba, akkor azt legjobb bevallani, sokkal rosszabb ha ő jön rá titokban végzett DNS tesztel. Olyan olcsók már a sima DNS tesztek, hogy elég sok férfi diszkréten megcsinálja. Csak egy kis vattás pálcikával mintát vesz a gyerek szájából, egy másikkal meg a sajátjából, aztán postázza, ez kb. 50 ezer Ft csak olcsóbb helyeken.

2023. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!