Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes lettem de nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem de nem tudom kitől?!

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy 3 éves kapcsolatom már kb ugy fél éve a párom rágta a fülem hogy menjünk el swinger klubba, adódott egy alkalmunk és elmentünk, fogamzás gátlót már elötte kb két hónapja nem szedtem…

Most 10 hetes terhes vagyok…

Ezt hogy mondjam el neki ? Vagy mit kéne csináljak? Eluralkodott rajtam a pánik! teljes tanácstalan vagyok… mivan ha nem is a páromé a baba?!



2023. aug. 3. 20:37
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
91%
Ő akarta a swingert, viselje a következményeit. Ez nem megcsalás volt, ezek szerint ő erőszakoskodott hogy dugjon meg mas is. Ha nem volt ott fekete, akkor majd azt mondjátok hogy dédanyadra/apadra ütött a gyerek
2023. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Végülis ő akarta nem én… csak ez számomra egy nagyon nehez helyzet bennem van nem másban…
2023. aug. 3. 20:41
 3/59 anonim ***** válasza:
97%
Bocsánat, hogy belepofázok, de meg sem fordult a fejedben a védekezés egy ilyen helyen? Nem az a minimum, hogy legalább óvszert húz az aki teljesen random idegen?
2023. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
A hirtelen hevében sajnos nem fordult meg a fejemben igyis halálra izgultam magam… sosem voltam ilyen helyen… de ahogy láttam senki nem védekezett mármint senkin nem volt gumi…
2023. aug. 3. 20:44
 5/59 anonim ***** válasza:
84%
Akkor viszont egy jó alapos std szűrés sem árt mindkettőtöknek, mert ha mindenki mindenkivel, akkor ott aztán minden betegség is lehet, még HIV is
2023. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
95%
Ha volt időd megnézni kin volt gumi és kin nem, akkor lett volna arra is idő, hogy a férfi húzzon gumit.
2023. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Ilyenkor már könnyű mondani utólag mindenki tud már gondolkodni
2023. aug. 3. 20:52
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... a klubokban mindenhol hegyekben áll az óvszer és a pasik külön figyelmeztetés nélkül felveszik. Maximum akkor nincs valakin gumi ha az adott pár külön mondja a pasinak hogy a nélkül szeretné (s a pasi esetleg belemegy - de sokan kihagyják ilyenkor a storyt).

Azaz ha te tudván hogy nem szeded a tabit direkt gumi nélkül dugtál akkor így jártál. Ha nem mondtátok a beszállóknak gumi nélkül szeretnétek akkor a párodék a baba. Ilyen egyszerű a történet.

2023. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Hát itt nem volt hegyekben az óvszer… és mint írtam senkin nem volt gumi…
2023. aug. 3. 20:55
 10/59 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tudom ezt elképzelni, hogy ez "valós".. lehet velem van a gond. Érted.. elmész egy olyan helyre ahol valószínűleg szex lesz és tudod, hogy már nincs ami védjen, de egyszer sem jut eszetekbe, hogy teherbe lehet esni??!

Mégis hogyan?!?! Felnőtt emberek vagytok elvileg..

2023. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!