Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes lettem de nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem de nem tudom kitől?!

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy 3 éves kapcsolatom már kb ugy fél éve a párom rágta a fülem hogy menjünk el swinger klubba, adódott egy alkalmunk és elmentünk, fogamzás gátlót már elötte kb két hónapja nem szedtem…

Most 10 hetes terhes vagyok…

Ezt hogy mondjam el neki ? Vagy mit kéne csináljak? Eluralkodott rajtam a pánik! teljes tanácstalan vagyok… mivan ha nem is a páromé a baba?!



2023. aug. 3. 20:37
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
94%
#19 ahogy érzed. De ne várj sokat egy vadidegen embertől ezzel kapcsolatban.
2023. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit az az én lelkemnek a meg nyugvás
2023. aug. 3. 21:27
 23/59 anonim ***** válasza:
93%

Hogy én mennyire nem tudom sajnálni az ilyen nőket :)

Elmentek egy ilyen helyre, és egy kicsit sem figyelsz a védekezésre tudván hogy terhes lehetsz?

Nincs az a hév hogy ezt ne tudnám szem előtt tartani!

Meg akkor másnap beszerzek egy esemény utánit...addigra csak elmúlt az a nagy hév nem? :)


Bezzeg akkor nem izgultál mikor 5en faszra húztak? :)

És miért vártál a legvégsőkig? Gondolom nem most derült ki h terhes vagy :)

2023. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szavaid de sajnálattal közlöm hogy nem ezért a szép oktatásért irtam ide… ha ilyen véleményed van tarsd meg magadnak kérlek.
2023. aug. 3. 21:33
 25/59 anonim ***** válasza:
92%
Kiírtad, szóval vállaltad higy ilyeneket is kapsz.
2023. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy pasid helyében sürgősen csináltatnék teszteket a betegségek kiszűrésére, majd Dns tesztet....aztán ha másé a gyerek mehetnél utadra.
2023. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
58%

26

Miért is mehetne? A pasija akarta hogy mindenfajta védekezés nélkül teleélvezzék. Az hogy nyilván ez a kérdezőnek is bejött, az egy masik dolog. Ha a pasija erre gerjed, akkor gerjedjen arra is hogy egy idegen gyerekét kell felnevelnie.


Amúgy nem is értem hogy képesek emberek vadidegenekkel gumi nélkül dugni, főleg egymás után többel. Nem voltam még ilyen helyen, csak jatszottam a gondolattal amikor nem volt senkim, de azt hittem itt az óvszer alap a ferőzések miatt.

2023. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
93%

Komoly csaj lehetsz ha elsőre mentel és 5en tele raktak.

Gondolom be voltál izgulva hogy nem vedekeztel.

Hány éves vagy?

2023. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
94%
Az ország összes hivatalos klubjában jártam és jópár nem hivatalos meghívásos helyen is. MINDENHOL alap az óvszer és MINDENHOL van is. Ha nem kamu, mond meg hol voltál!
2023. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
93%

Hányan élveztek beléd?


Mondjuk creampie gangbang partyt tartani úgy hogy előtte lerakod a tabit.. :D :D :D

2023. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!