Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 36 évesen még mindig szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 36 évesen még mindig szűz vagyok akkor már érdemes elengedni a dolgot?

Figyelt kérdés
36F

2023. jún. 27. 18:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
56%
Annyit kihagytam hogy igazából normális körülmények között (ez az ami fogsor vagy más példák amiket soroltam előbb) mindegy hogy néz ki a másik csak passzoljon. Akár értékrend vagy cél vagy bármi de nagyjából meglegyen.
2023. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
56%

30-31.

Teljesen igazad van. Ez így igaz. Valahogy azért nézzen ki az, aki mellettem van.

Ha én teszek azért, hogy koromhoz képest viszonylag jól nézzek ki, /minden nap futok, egészségesen élek, leadtam 25 kilót, szépen, ápoltan öltözködöm,/ akkor természetesen elvárom, hogy aki mellettem van, az is nézzen ki valahogy.

Én pl nem Barbie babát keresek, de egy bizonyos kinézetet, megjelenést elvárok.

Nem véletlenúl "szenvedek" minden nap a futópályán. Próbálom magam szépíteni, formálni, alakítani.

Fiatalok állítanak meg, gratulálnak, tátott szájjal nézik amit csinálok, és látják is az eredményt. Mert tudom, hogy ma 90%-ban fontos a külső.

Minden azután jön.


Szerintem ezzel nincs semmi baj, ez nem számít irreális igénynek, hogy azért valahogyan a párom is nézzen ki mellettem, és nem állok össze bárkivel.

29#

2023. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
56%
32 így van csak sajnos nem szabad elfelejteni hogy attól hogy kigyurod magad lehet hogy egy kevésbé izmosabb partnerrel sodor össze az élet (csak példa) és a belsője fog megfogni és nem akarod elveszíteni majd csak azért mert ő olyan te meg ilyen vagy. Erről beszélek, van egy olyan mondás hogy a külső megfog a belső megtart. Nincs semmi gond az álláspontoddal én is így vagyok vele csak kiegészítésképp mondom.
2023. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
56%
Előzőleg a 25 voltam, ez a válogatás mondjuk az én részemről meg van, valahol ezért nem vagyok túl a dolgokon, és 30 évesen szűz vagyok
2023. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
56%
Lehet ez is baj, nem szabad nagyon magasra tenni a mércét sem.
2023. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

33.

Igazad van, bár kigyúrásról szó nincs.

Én csak futok, ami javítja az állóképességemet, jót tesz a közérzetemnek, megszünt a magas vérnyomás, és sokat alakúlt, rendeződött a testtartásom.

Ennyi és nem több, de ez fontos.


Sok 50+-os férfi mindenféle bajjal küszködik. Itt fáj, ott fáj, úgy megy mintha be lenne trottyantva.

Na én ezt nem szeretném, és teszek is érte.

Izomkolosszus nemis szeretnék lenni, az sok nőnek nem jön be.

Viszont, ne legyenek csimpájnz csöcseim, és hordó hasam, mert ezt mindkettőt utálják a nők.

32#

2023. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
33 As vagyok, maximálisan egyetértek így akkor.
2023. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!