Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két hét folyamatos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két hét folyamatos és tartalmas chat és két randi után beáll egy kínosabb csönd és a semmiről beszélgettek egy-két napig, olyankor érdemes elengedni a dolgot, vagy volt már, akinek egy ilyen ponton túllendült és esetleg kialakult kapcsolata?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Érdemes elengedni
Minden ismerkedés során van ilyen
Bővebb válaszomat kifejtem
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
En csak annyi kerdest tennek fel neked, hogy tenyleg 2 randi itan mar ugy ismered, mint 20 ev hazassag utan? Nem jut eszedbe egyetlwn olyan kerdes sem, amit meg nem tudsz rola? A szomszed oregasszonnyal is tobbet beszelsz ennel, vagy egy random alkesszal a kocsmaban.
2022. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az hogy ismerkedési időszakban napokig nem beszéltek, az sosem utal jóra.
2022. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 eszembe jut persze, de ha a beszélgetésben nem jön gördülékenyen, akkor nem szeretném erőltetni.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2022. máj. 30. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor az a 2 hét mire volt jó? Légy kreatív, megtudtad gondolom, mi érdekli a másik felet, indulj el azon az úton.
2022. máj. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van ilyen. Mindig más stádiumban, nekünk az első randi volt ilyen 6 hét folyamatos chat után. Aztán a másodikon minden megváltozott és azóta együtt vagyunk.

Amit javaslok hogy amikor találkoztok, keressetek programot. Minigolf, bowling, kerámiatanfolyam, tánc, mozi stb. Amiről lehet beszélni

2022. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ a dolog, hogy én mennyi energiát fektettem bele az utolsó kommunikáció óta. Ha én sem hajtottam a dolgot, sztem kicsit parasztság emiatt dobni, és akkor bizony feccölnék bele energiát, dobnék fel témát. Ha azt látom, hogy én kezdeményezem a beszélgetést mindig, ő meg tojik bele, akkor elengedném (max. esetleg megbeszélném vele, hogy ez nekem hogy esett, és megnézném, hogy reagál).
2022. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!