Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első és második randi között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első és második randi között folyamatosan írogatni, beszélgetni kell?

Figyelt kérdés

Vagy elég ha néhanapján megkérded tőle mizu, hogy telnek a napjai?


Mert elvileg egy randi után még nincs érzelmi kötödés, sem párkapcsolat, így mennyire szabad "megfojtani" a másik személyt?


2022. márc. 8. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálam általában folyamatosak a beszélgetések és nem csak én írok rá hanem ő is keres.
2022. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki komolyabban érdekel és én is őt akkor folyamatosak a beszélgetések.
2022. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Viszont erdemes keretet szabni.

X időd van most beszélni vele, így nem tart fel egesz nap, nem leszel nyomulós plusz nem lövöd le írasban a teged övező sok rejtélyt amikre csak élőben derülhet fény.

Magyarul kíváncsi marad.


A kerdéssekkel meg csínyán mert a kerdés ötletteleseget sugall és akkora erdeklődés jelző hogy elbízhatja magát.

Inkább nyilatkoztass ki. Pl írod hogy Sétáltam az utcán és az jutott eszembe erről...-

Viszont ha kérdez a témáról akkor meg erdeklődik és indulhat a flört.

Legalábbis szerintem.

2022. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akarsz ráírsz, ha meg épp nem írsz rá akkor gondolom tudja, hogy van élet rajtad kívül is.
2022. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Ráírok de olyan fura, mintha akarná is nem is a dolgot. Elég rövideket válaszol, viszont a találkát kétszer is ő vetette fel. Nem kimondottan randi, egyszer elhívott vele meg barátnőjével bulizni, máskor meg meginni egy kávét. Azért nem tudom manapság hogy van ez, de lánytól elég komoly érdeklődési jel ez nem? Tudom már a lányok is többet kezdeményeznek mint 1800-ban, de akkor is.

2022. márc. 8. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5. Lehet nem online térben éli meg a beszélgetést jól.
2022. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségfüggő.
2022. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!