Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 36 évesen még mindig szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 36 évesen még mindig szűz vagyok akkor már érdemes elengedni a dolgot?

Figyelt kérdés
36F

2023. jún. 27. 18:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Igen, engedd el a fütyidet !!!
2023. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%
Én nőként mentem prostihoz a lehetőség előtted is ott van.v
2023. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudok vonzodni a külsőhöz csak a belső értékekhez. Keress te is egy ilyet.
2023. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
A 22es csak troll? Vagy miert lett torolve?
2023. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves férfi vagyok, szűz Én már úgy vagyok eddig nem jött össze el engedem, nem is akarok túl lenni.
2023. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
75%
#25 dugj meg egy rosszlànyt
2023. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
71%
Adj magadra az igényes férfiakat szeretik a nők.
2023. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból érdemes lenne elengedned, hogy akkor kevésbé lennél szorongó, márpedig az önbizalom és a lazaság az egyik legvonzóbb tulajdonság nők számára, én már csak tudom, pláne szemben a görcsös akarással.
2023. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
82%

27.

Ez biztosan igaz, de sajnos nem csak ennyiből áll a dolog.

Ha ez elég lenne, nekem minden héten másik nőm lenne.

Ezzel szemben, több mint 2 éve még a közelébe sem kerültem ahhoz, hogy egy hozzám hasonló, normális értékrenddel bíró hölgyel megismerkedjek.

Még így sem, hogy Bp-en lakom, nem kis városban, és nem falun.


Iszonyatosan nehéz ma egy normálisabb nővel megismerkedni. Soha nem volt még ennyire nehéz. Nagyon számít, hogy hogyan nézel ki, mennyie vagy sármos és szép.


Igaz, én már 50+-os vagyok, ez tripla probléma, fatalabbon sokkal könnyebb.

A férfiak álltalában 40 éves korukug szépek. Addig még kapósak. Utána már sajnos lefelé ível a pálya. Ma a külső a legfontosabb. Minden más csak ezután jön.

Bár sokan hangoztatják, hogy nem a külső a legfontosabb, de ez nem igaz, ez csak egy jól működő szlogen.

Ezt azért mondja mindenki, mert szinte kötelező, és illik ezt mondani, de a szivében mindenki tudja, hogy ez nem így van.

2023. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
66%
27 és vagyok így van sajnos de ez mi nők helyzetében is. Egyébként annyira fontos a külső mint amennyire kell, felszínes emberek mindig is voltak. Viszont annyiból igaz hogy valahogy nézzen ki aki mellettem van (és a szó legszebb értelmében mondom amit én is megteszek). De valóban a belső a fontos mert lehet neked nem fog tetszeni egy hosszú hajú de valakinek az lesz a kedvence, nem lesz szép egy csúnyább fogsor de másnak az lesz elfogadható. A világunk bár egyre jobban a felszínességre hajlik mégiscsak van egy réteg ami nem ilyen.
2023. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!