Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 36 évesen még mindig szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 36 évesen még mindig szűz vagyok akkor már érdemes elengedni a dolgot?

Figyelt kérdés
36F

2023. jún. 27. 18:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
17%

1,10


Amíg a nőket a külcsínyes és felszínes dolgokkal jellemzitek, nem is lesz párotok.

A belső szerintetek nekünk nem számít? Szánalom..

2023. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
64%

11.

De számít. Biztos vagyok benne, hogy sokat számít a belső a nőknek is és a férfiaknak is.


De !!! Kedves 11- es.

Hogyan tudod meg, hogy valaki milyen belső tulajdonságokkal rendelkezik?

Úgy, hogy megismerkedsz vele.

Kivel fogsz megismerkedni ???

Azzal, aki külsőre bejön.

Majd ezután jőn az, hogy megismered őt, hogy milyen ember.

Ez a sorrendet sajnos nem lehet felcserélni.

Előszőr külsőre megtetszik valaki, majd megismered belsőleg.

Ez soha nem lesz másképp, mert ha külsőre nem jön be valaki, akkor nyilván nem fogsz vele megismerkedni.

Ez ennyire egyszerű drága.


Rám, több mint 2 éve rám sem néz senki. Egyetlen nő sem.

Tudomásul veszem, hogy nem tetszem senkinek sem.

Sajnos van ilyen, ezt tudomásul kell venni.

A párkapcsolat nem jár mindenkinek sajnos. 😢

Milliárdos sem lehet mindenki.

Cégtulajdonos sem lehet mindenki.

Híres ember sem lehet mindenki.

És még sorolhatnám.


Hidd el. Első a külső, és minden csak ezután jön. 😥😢😭

2023. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

12. Oké, nem vitatkozom többet.ti úgy is csak lepontozzátok azt, aki nem egy Chadhez vonzódik..



Igaz, nálam Cillian Murphy a befutó! :)

2023. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Oldfire ***** válasza:
86%
Nem. Sohasem szabad feladni.
2023. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
21%

14.

Nem adtam fel, erről szó nincs, de tudomásul vettem, hogy ha valaki ma nem eléggé szép, vagy kevésbé jóképű, akkor nagyon pici az esélye.

Nagyon kevés a nő, rengeteg a férfi.

A piacon is a legszebb gyümölcs fogy el leghamarabb nem ??

12#

2023. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
76%

Nem a külső számít, elárulom, hanem a stílus, a pont megfelelő szintű önbizalom, azt meg minden nő egy pillantásból levágja, hogy el vagy-e szállva magadtól vagy felmosórongynak tartod magad, és pont azt is ugyanabban az ezredmásodpercben, hogy összenéztek, hogy te csak egy darab húst látsz benne és csak arra kellenél neki vagy azért a lelke is érdekel-e.


Írom ezt olyan nőként, akinek mindig volt valakije, hogy onnantól kezdve, hogy te úgy nézel rá egy nőre, hogy ó, hátha már végre összejövetelt egy vagy miért nincs senkim, ez az energia megy át és ezért nem kellesz és teljesen tök mindegy, hogy hogy nézel ki. Írom ezt negyven évesen egy olyan párkapcsolatban már vagy öt éve, hogy a mostaninál föl sem tűnt nekem, hogy jóképű, míg mások nem mondták...


Dolgozz magadon testileg és lelkileg is, szeresd önmagad egészséges szinten, példaként, hogy hogy várod el, hogy más hogy szeressen, és ha reális szintet lőttél be önszeretetben, akkor úgy fognak ragadni rád a lányok is, mint... Nu, szóval senki sem reménytelen.

2023. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
25%
16. Köszönöm, végre valaki aki egyetért velem és talán nem pontozott le 💌!
2023. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
50%

16.

Nagyon jókat írsz, és igazad is van, csak sajnos nagyon nehéz ezt megvalósítani.

Testileg foglalkoztam magammal, és foglalkozok máig is, csak sajnos nem úgy sikerült ahogy terveztem, és ezért még tükörbe sem nagyon szeretek nézni.


Leadtam 25 kilót, de 35- öt szerettem volna, mert akkor lennék igazán szép. Sajnos ez a bizonyos -10 kiló már sehogy nem megy.

Nagyon fontos lenne, mert akkor 1 deka zsír sem lenne a hasamon, vékonyabb lennék, és akkor lennék annyira szép, hogy nekem is jutna egy nő.

Így nagyon nehéz, mert a nők 90%-a a sportos, szálkás, izmos férfiakat keresik, zéró pocakkal.

Így nekem nagyon nehéz, mert a szép férfiak mindíg leköröznek.

Sajnos egész életemben ezzel küszkődtem, hogy szeretnék én is szép lenni, akkor biztosan sok nőt érdekelnék.

Mindíg kicsit irígykedve nézem azokat a férfiakat, akik véknyak, sármosak, szép arcúak, mert nekik sokkal többb a lehetőség.

Volt már, hogy ki akartam próbálni, hogy 2 hétig nem eszek semmit, csak iszok.

Sajnos nem bírtam, 2 nap után nagyon rosszul voltam.


Sajnos mivel egyedül élek, nem kockáztathattam tovàbb.

Így most minden nap eszek 10 deka kenyeret, pár szelet szalámival. Ez még nem vészes mennyiség.

Sajnos ez van most, és igazad van. Több önbizalom kéne, de az meg csak akkor lesz, ha nagyon szép leszek.

15# 57F.

2023. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
50%
Hàt figyu én is feladtam pedig màr volt kaocsolatom. Az is a véletlen műve volt, jókor voltam jó helyen kb ennyin múlik a többi fejleszd önmagad ,talàld meg a lelki csì t stb az bullshit.
2023. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%

Az tuti, hogy a szerencse, és a jó időben jó helyen lenni, ez rengeteget számít.

Nagyon sok nem kimondottan szép nőnek, és nem szép férfinek van kapcsolata.

Ez azért van, mert marha nagy szerencséjük volt, mert éppen akkor, és abban az időben jártak valahol, ahol pont megtetszettek valakinek.

Ez simán, szimplán szerencse, és semmi több.

Az viszont tény, hogy elég egy pici szerencse, hisz rengeteg embernek van párja.

Rengeteg olyan embernek is, akik nem különösebben néznek ki jól.

Mert aki szép, sármos, nincs 1 deka fölösleg sem, az tiszta sor.

Azoknak a párkapcsokat alapjáraton jőn. Ha nem akarják akkor is. Ők még válogathatnak is.

Az egy hatalnas áldás, ha valaki szépnek, és normál testalkatúnak született. Ennél nincs nagyobb szerencse az életben, mert akkor simán boldog lehetsz. Alapjáraton jár a boldogság.

18#

2023. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!