Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valószínűleg nem tart sokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg nem tart sokra a barátnőm, ha orálisan kényeztetem, és élvezi is, tőle viszont semmit nem kapok vissza?

Figyelt kérdés

Semmiféle orális kényeztetést nem kapok a részéről, habár én szeretem csinálni neki.

Azt mondta beszéljük meg a problémákat, és szóljak ha valamiben változtatást szeretnék. Mindeközben semmi ilyesféle dologra nem hajlandó.


Lehet csak kihasznál valamire, közben nem is akar tőlem semmi komolyan?


2023. jún. 14. 00:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen más fagyit nyalogatni, mint egy banánt dugdosni a szádba, vigyázva, hogy nehogy hozzáérjen a fogad, ne kezdj el öklendezni, ne fulladj meg tőle.

A fagyit ráadásul senki nem próbálja letolni a torkodon.

Banán és banán közt is van különbség, méret, forma, illat/szag, illetve a tulajdonos jelleme is nagyon sokat számít.

Volt olyan pasim, akinek annyi előváladéka volt állandóan, hogy egyenesen undorított, nagyon nem szeretem a sperma szagát, ízét. Nála a kompromisszum a péniszmasszázs volt. Ő ugyanúgy élvezte, nekem meg nem kellett olyat csinálni, ami nem volt nekem jó.

Beszéljétek meg, hogy mi a baja, simán lehet, hogy nektek is megoldható a dolog kicsit máshogy.

2023. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Újabb nagyszerű példák az undorító kettős mércére. Nőként engem szekunder szégyenérzet fog el ezeket a gusztustalan válaszokat olvasva, tisztelet a kivételnek. És ne jöjjünk már ilyen fagyi meg banán példákkal...a puncinak nincs fagyi íze, a szopás pedig nem olyan, mintha banánt dugnék le a torkomon. Eleve nem kell torokra venni, ha nem kényelmes.

De az, hogy a pasi instant kuka, ha nem nyal, a nk viszont nyugodtan ne szopjon, miközben a párja kinyalja, az több mint undorító.

2023. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
30%

12, te ennyire nem érted a hasonlatokat? Senki nem mondta, hogy fagyi ízű... A nyalást hasonlítottam a fagyievéshez.

"Eleve nem kell torokra venni, ha nem kényelmes."

Akkor a te faszidat még soha nem kapta el a hév.

2023. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%
Szexközben ad oda neki, egyértelműen a szájába szopásra, ezt mondjuk 2x 3x próbáld meg, ha ekkor sem szopik, akkor menekülj tőle, keress olyat aki szopik, nem lesz nehéz olyat találni (a nők 98% szopik rendesen).
2023. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%
Azonnal kidobnàm az ilyen önző,prűd nőt...
2023. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

14# Úgy oda harapnék neki, letörne a farka. Kell az neki?


Sose ért cél az erőszak. 😆Úgyhogy erre ne bíztasd.

2023. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%

#16

Félre érted, erőszakot nem írtam sehol, nem azt mondtam, nyomd be a szájába, hanem, hogy kínálja fel egyértelműen a farkát szopásra, ezt próbálja meg 2x 3x, ha nem szopik, akkor lapátra a csajjal, ennyit írtam.

2023. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Na az ilyen senki söpredékek miatt az is megundorodik a szpstl, akinek nem volt vele baja...mint a 14es. Undorító féreg 🤮.
2023. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%

17# köszi, nyomta már fszi a számhoz a frkát.

Soha többé nem próbálkozott.


Az, ha valaki akár csak felkínálja (ahogy te írtad, "egyértelműen"), szopásra, az már erőszak, ami alól nem tud kihátrálni a nő.

Akkor jön a jó nagy harapás.

Ezt érdemli.

Ennyi.

2023. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%

#19

Na, ne, ha már szex közben a szád elé kerül a farok, hogy esetleg szopnod is kellene, akkor már egyből harapsz ...

Gondolom kétszer még nem szexeltél senkivel...

2023. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!