Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valószínűleg nem tart sokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg nem tart sokra a barátnőm, ha orálisan kényeztetem, és élvezi is, tőle viszont semmit nem kapok vissza?

Figyelt kérdés

Semmiféle orális kényeztetést nem kapok a részéről, habár én szeretem csinálni neki.

Azt mondta beszéljük meg a problémákat, és szóljak ha valamiben változtatást szeretnék. Mindeközben semmi ilyesféle dologra nem hajlandó.


Lehet csak kihasznál valamire, közben nem is akar tőlem semmi komolyan?


2023. jún. 14. 00:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Vagy csak keserű a g*cid
2023. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Én sem szeretem az orális kényeztetést, mert kezdjük ott , hogy a szám pici ehhez és konkrétan fél perc után már fáj ... Másodszor mert baromira undorodom a spermától. Semmi köze nincs ahhoz mit érzek a másik iránt .... 29N
2023. jún. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
27 éve vagyok együtt a férjemmel. Szeretem. A szexhez is én ragaszkodom jobban, nő létemre. Nekem a fejem soha nem fáj. Soha nem oráloztam neki. Ő nekem néha csinálja mert szereti adni. Nekem nem természetes, hogy a számba vegyem, szerintem öklendeznék a sperma állagától. Nem muszáj elhinni de fiatal koromban még nem volt az orális szex ennyire része a hetero szexnek mint ma. Én is azt mondom szerethet a barátnőd , ennek semmi köze ehhez.
2023. jún. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%

Igen, szerethet, ez is kb olyan szeretet, ahogy pl egy macska szereti a zsákmányát...játszik vele, szórakozik, kínozza, elnyomja, gyötri előtte.

Nem egyformán szeretünk ugye.

Aki olyan szinten nem képes átérezni, utánaolvasni a párkapcsolatok alapvető természetes örömeinek, az ne éljen kapcsolatban.

Kérdező, van rengeteg olyan nő, akit kifejezetten izgat az orális szex adása, csak mondom.

Aki erre sem képes a párja örömeiért, az egy önző, egoista, kontrollmániás akármi...kuka egyből.

2023. jún. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
A kontroll mánianak mi köze ehhez. Sok nő meg a zsarolásnak engedve csinálja. Mert ugye ha nem nyeli akkor nem is szereti? Kérdezőnek, nem illeték össze. Ennyi.
2023. jún. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%

Pár kérdéssel lejjebb volt egy, amiben kifejti a hölgy, hogy élvezi, ha gyötri a párját....be is jelentkezett pszichológushoz.

Sok dolog van egy kapcsolatban, ami "nemszeretem", nos aki ilyen szinten sem ismeri a férfiak alapvető örömforrásait.....csináljon valami mást.

Ez a kontrollmánia.

2023. jún. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az orál a pasinak az a nőnek csak munka. Ő nem vállalja ennyi. Sokan mások belemennek a pasi kedvéért viszont vagy megfelelési kenyszerbol vagy hogy nehogy ki legyen dobva.
2023. jún. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy nem kell lenyelni vagy nem kell, hogy az ember szájába menjen.

Van aki szereti van aki nem....sokan csak a párjuk miatt csinálják...van olyan is aki "kényszerből".

Ha neked ennyire fontos az oral akkor nem egymás emberei vagytok.

Semmi köze ennek ahhoz, hogy mennyire tart.

N

2023. jún. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Miért kéne oráloznia a párodnak? Dugd meg azt kész. Mit akarsz még? Jah, hogy nem áll fel amúgy. Az a te problémád nem a nőé.
2023. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Másik opció, semmi köze ahhoz minek tart csak simán egy nagy lusta dög mint anno az exem.
2023. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!