Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít ennyire ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít ennyire ez a férfi,ha valószínűleg miattam nem beszéltünk még eddig? Miért nek hagy hidegen már 2 év után?

Figyelt kérdés

Ő nagydumas kicsit idősebb férfi,35-40 körüli,kb mindenkiveo leáll dumcsizni , főleg nőkkel, én 30 vagyok, de full zárkózott.Munkahelyről ismerem, már 2 éve,köszönni szoktunk egymásnak.Amikor odakerültem szinte 100 , hogy bejöttem neki , pedig,mert állandóan nézett amint feltűntem előtte,de tényleg nagyon, szinte majd felfalt a szemével. Ez izgatott kicsit, és ő is bejön nekem azok ellenére is , hogy 2 teljesen különböző világ vagyunk, így látszatra is. Aztán teltek a hónapok, és semmi.Biztos látta rajtam, hogy zárkózott vagyok, és ez elvette ez kedvét,vagy arra várt, hogy én nyissak felé.(talán így kellett volna tennem már bánom,de valóban nagyon nem megy a kommunikáció idegenekkel, már abnormális szinten nem.) Ahogy teltek a hónapok már csak ritkán néz, és már nem úgy,csak néha lightosan a szeme sarkából,meg amikor ugye összetalákozunk és köszönünk egymásnak, akkor van hogy végig mér alig diszkréten. Aztán így vannak időszakok amikor jobban észrevesz , máskor pedig egyáltalán nem . Emiatt én is kerülöm már inkább. Attól is félek,hogy azt hiszi, hogy utálom őt,mert nem beszélek vele (vmiert vannak esetek amikor ezt hiszik a zárkózott csendes emberekről).

2 év alatt kb 3 mondatot váltottunk.Jobban mondva ő elhadarta az információt amit közölni akart, és elsietett.

A mai napig feszült, és ideges vagyok amint meglátom, és nem tudom mit gondolhat rólam.


2023. jún. 3. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából annyit gondol rólad, hogy itt egy nő, akit szívesen megkupakolna.

Sem többet, sem kevesebbet.

Szerintem ha egy férfi konkrétan akar valamit a nőtől, akkor a maga módján lép felé, kezdeményez, legyen az a csaj bármilyen zárkózott... Én ezt gondolom, mert én is eléggé az vagyok, mégis megtalált, aki akart engem.

2023. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kellene engedned ezt az egészet. Legjobb esetben is egy egyszeri szex lenne az egészből. Erre kár 2-3 évet elfecsérelni.
2023. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert odavagy érte fölöslegesen. Csak azt nem értem sehogyse, hogy miért, hiszen mégiscsak nem is kezdeményezett egy normális beszélgetést se veled, nem ismered még kollégaszinten se. Egyébként meg tényleg abból, hogy dumcsiznál vele több nem lenne számára, mint egótunning, vagy szex. Nem érdekled te őt olyan szinten, hogy vajon utálod-e, úgyhogy nyugodj le és inkább nyiss más férfiak felé.
2023. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kb. semmi! Feleslegen hergeled magad.
2023. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!