Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjen ki az ember egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjen ki az ember egy olyan kapcsolatból, ahol ő kezdene szerelmes lenni, de másik valószínűleg érez semmit,a másik csak szexre kell neki?

Figyelt kérdés

Elèg önbizalomhiányos vagyok, nem is volt mèg emiatt rendes párkapcsolatom, ès arra jöttem rá, hogy lehet, hogy èn alkalmatlan vagyok a szex kapcsolatra, mert szükségem van valamiféle kötődèsre, màr az első alkalommal is. 5. hónapja kavarunk, egy hétvégét nem töltöttünk mèg együtt, nem mentünk kb. sehova. Azt mondja, hogy ez számára nem csak szex, hanem lelki dolog is, de nem tudom... Nem mutat be a barátainak, az előző lányt, akivel elvileg "csak" szex volt köztük, mèg az apjának is bemutatta, eljàrtak helyekre. Azt hiszem, engem szègyell mások előtt, mert szerinte fura vagyok, és normálisnak kellene lennem.

1 hónapig nem találkoztunk, azért is, mert elvileg maga alatt volt, illetve sok volt a dolga, de alig írt, ebben az időszakban... Akkor elèg sokat sírtam miatta, erre most újra megkeresett, és nem tudom, mit tegyek, mert màr valamit csillapodtak irànta az èrzèseim, ès nem akarok megint mindent elölről kezdeni, újra szenvedni. Úgy érzem, hogy sok mindent elrontott màr. Ugyanakkor sok minden kimaradt az èletemből, ès fèlek, hogy mèg ez sem lesz, ami miatt szánalmas vagyok, tudom..de nem vagyok màr annyira fiatal. Azt érzem, hogy gyenge vagyok meglépni mègis ezt, ès véget vetni ennek. Személyesen màr próbàltam beszélni az érzèseimről vele, megbeszélni, hogy mi is ez köztünk, de úgy éreztem, hogy inkább csak hàrít. Ràkèrdezett, hogy akarok-e párkapcsolatot, amire èn zavartan ràvàgtam, hogy nem, de szerintem, ezt az egészet ott ette meg a fene, ha màr úgy kell belőle kihúzni a dolgokat, ès akkor màr nem is akarom, ha ő nem magàtól akarja. Tudja azt is rólam, hogy fèlek ezektől a dolgoktól,mint párkapcsolat, egy csomó szarság miatt, ami velem van. De úgy is érzem egy kicsit, hogy talàn kihasznál egy mentálisan instabil embert.

Tudom, hogy ez az egész az önbecsülésem miatt van, hogy nem tartom magamat többre, ès képtelen vagyok ennek véget vetni.

Előre is köszönöm!


2023. máj. 23. 00:32
 1/9 A kérdező kommentje:
*valószínűleg nem érez semmit, ès a màsik csak szexre kell neki*
2023. máj. 23. 00:33
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnèm ezt a dolgot kontrollálni,hogy nekem se jelentsen többet, mint szex..
2023. máj. 23. 00:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Keressen mást
2023. máj. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El kellene menned szakemberhez, aki segít helyretenni az önbizalmad, mert ha nem teszed folyton ilyenekbe fogsz belefutni és csak szenvedés lesz az egész kapcsolatosdi..
2023. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Mi a problémád magaddal? Lehet hogy valójában nem lenne okod gyötörni magad, hiszen látod, a másik is közeledne, csak te bepánikolsz.

Kicsit azt érzem, színészkedtek egymás előtt ezzel a szexkapcsolat dologgal, ez csak egy szöveg, de érzelmileg mindketten mély kapcsolatot szeretnétek.

2023. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is pszichológiai tanácsadás szükséges és az, hogy ne tartsd vele a kontaktust semmilyen formában.

Nem akar tőled többet, mint szex hiába mondja a lelki cuccot, hiszen amikor "maga alatt volt" rád se bagózott.

Hazudik, talonban tart, te meg szereted. Semmi értelme tovább vele foglalkozni!

2023. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt vagy még kérdező?
2023. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm. Igen, èn is tudom, hogy pszichológusra lenne szükségem, emiatt is.. :/
2023. máj. 23. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Na igen... ezért kell előbb egy önálló magabiztos személyiséget kialakítani, ahol nem kezdesz el függeni az első embertől,akinek volt két szép szava feléd.


Szakíts, azonnal. És építsd fel magad.


Pszichológus jó dolog, de csak egy kiegészítő az önismereti-önfejlesztési folyamatban. Önfejlesztő könyvekkel, sporttal, hobbikkal-kimozdulással kezdheted. Ezek olcsóbbak, mint a pszichológus.

2023. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!