Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki egy nőt meglepni azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy nőt meglepni azzal ha szexi fehérneműket veszek neki?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 11:28
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Tudják, milyenek, ezért nem kellenek nekik kapcsolatra. Nem kell udvarolniuk, mert a nők udvarolnak nekik. A kinézetük miatt sikeresek.


”Aki kevesebbnek érzi magát ha nyújt a nőnek bármit is, és nem többnek aki hódít, aki megpróbálja, aki belead apait anyait, aki megbolondít bárkit, ha akar, azok nem férfiak.”


Ezt a mondatot fogalmazd újra még egyszer, írni sem tudsz!


És ne indulj ki magadból. Semmi közöd nincs egy normális nőhöz.

2023. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
61%
Azokat csak használják akiknek nem kell udvarolni. Az nekik nem nő. Olyankor szerelmesek se lesznek. Nekik A nő kell. Nem a lábtörlők.
2023. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
61%

Nehez elmagyarázni.

De vannak ferfiak pl akik egy kézkéréshez se tudnak letérdelni mert megalázonak érzik.

És vannak férfiak akiknek ez hódítás és manipulálás esetleg és letérdelnek akár bárhol bárkinek is.

Vannak ferfiak akiknek egy virágért is hálákat kell mondani mert annyira nehezére esik nyújtani mert kevesebbnek érzi magát attol. Pl akik sajnálják azt is h miert csak nőnap van vagy miert csak apák napja. Képtelenek komplexusok nelkul élni és fáj nekik az ha csak a nő van akit ünnepelnek vagy akinek virágot adnak.

Más férfi meg szerelembol szeretetbol simán ad egy viråot egyszeruen és kész:D


Amugy nem akarok itt írogatni ne hari. Ugy se vagy fejlodőképes.

Keresd azokat akiket nem kell meghívni kávéra, szóba állnak minden jöttmenttel, tankolnak a kocsidba, mindennap térdelnek és leápolnak aztán még a kölykeid is nevelik ha meg otthagyod őket várnak vissza örökké.

Sok az ilyen is. Ők a te célközönséged.

2023. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Jav miért csak anyák napja
2023. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Ne beszélj a férfiak nevében, ne próbálj az agyukkal gondolkodni, mert nem tudsz.


Virágot senki nem vesz, a nők is körbe röhögik az ilyen palikat, a térdelésért meg főleg. Kba.szott megalázó.


Fejlődőképességről te ne ugassál, a romkomokon elbutított agyaddal. Hogy a kva any.ádba függ össze a kocsiba tankolás meg a virágadás, te hányadééék? :D :D Az én ízlésemről meg célközönségemről semmit nem tudsz, úgyhogy most adj egy pofont magadnak!

2023. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
61%

Én mégis kaptam virágot nem is egytől. Miket elérek a férfiaknál.

A munkatarsak is csak sápadnak mert ugye SENKI nem kap csak én.

Mert a tobbség amugy is egy senki;)

És ritkák a Férfiak.

2023. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

A tankolas etc azért volt pelda mert kezdted itt azzal hogy es a nő mit visz randira?

Ez a tipil felezzük a mozit meg a kfc-t mert neked fáj egy nőnek adni. Mert rohadt 3000 ft neked többet ér mint az a nő aki veled szemben ül.

2023. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Vagy a rohast tizezer tobbet ér. Nem az összeg most a lényeg. De hogy te ilyenekkel ülsz le akitol azt kérdeznéd ha viszel vmit randira, hogy és ő mit hozott.

Egy Férfi ilyen nökkel le se ül akiket senkinek néz. Csak megd.gja dobja.

2023. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Mert balfszok voltak, nem férfiak :) Magukban röhögtek, attól sápadtak :D :D

Honnan az anyádból tudod, hogy én mit feleztem, te nem normális?

Miért kéne bármit vinnie? Mármint a pénzén kívül, mert te úgyis csak arra hajtasz. Egy Férfi a magadhoz hasonló fapínákat meg minél előbb kidobja.

2023. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha rossz a méret, vagy kényelmetlen akkor igen. Ehhez szerintem nagyon jól kell ismerned párodat, mekkora és miket szeret. Én ezt úgy tudom elképzelni hogy sok ideje ha együtt élsz valakivel, akár már házas is vagy és egy gardrób van, és viszel magaddal a boltba minta darabot, hogy passzoljon.
2023. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!