Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki egy nőt meglepni azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy nőt meglepni azzal ha szexi fehérneműket veszek neki?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 11:28
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
Cikinek nem ciki,de én azt vettem észre,hogy a nők jobban szeretik az ilyesmit maguknak intézni.
2023. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De főleg akkor, ha olyasmit veszel, ami neki is tetszik, esetleg hagyod, hogy válasszon.
2023. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Tetszettek neki a fehérneműk amiket kapott tőlem ajándékba.
2023. márc. 28. 11:31
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Ez esetben mi értelme a kérdésnek? :))
2023. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok hogy más cikinek tartja-e hogy szexi fehérneműket vettem neki mondjuk virág vagy csoki helyett
2023. márc. 28. 11:35
 6/50 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha intim kapcsolatban vagy a hölggyel, akkor nem ciki. Ha csak barátok vagy kollégák vagytok, akkor azt szokták mondani, hogy fehérneműt nem illik ajándékozni. Tehát ez a kapcsolatotoktól függ. Pl. én szeretek és szoktam szexi ruhákat, fehérneműket venni a feleségemnek. Olyat, amiben tetszene nekem. Ő meg keresi az alkalmat, hogy mikor veheti fel.
2023. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérlek szépen csak attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagy az adott nővel. Ha vonzódtok egymáshoz és van köztetek szex, vagy barátság extrákkal vagy szimplán párkapcsolatban vagytok akkor nem ciki, de mondjuk abban az esetben amikor egy foglalt nőnek van valakije és te mint nem kívánatos udvarló fél megleped őt egy szexi fehérneművel, na abban az esetben rohadt égő dolog.
2023. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, de én ezt úgy tekintem, mintha magamnak vettem volna. elvégre leginkább az én örömömet szolgálja a szexi fehérnemű.
2023. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
23%
Lehet ciki, de a nők nagyon örülnek neki.
2023. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
90%
Utolsóval értek egyet. Ez a fehérnemű ajándék olyan, mintha csokit kaptam volna, amit nem én eszek meg végül. Ennek ellenére én is azt mondanám, hogy örülök neki, hogy ne bántsalak meg. Szerintem 1x-1x még ok, de rendszert ne csinálj belőle. Kivéve, ha jól ismeritek egymást, és megbeszéltétek, hogy ő is jobban örül neki, mint pl a csokinak, virágnak, mert mondjuk cukorbeteg, és allergiás a virágporra.
2023. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!