Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék meglepni valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék meglepni valami szexi fehérneművel a barátnőm, jó lenne meglepni őt + kicsit feldobni a szexuális életünk, viszont gondban vagyok, lányok?

Figyelt kérdés

Van önbizalma, jókat szexelünk tökéletes alakja van, és van néhány finom darabja, szívesen veti be őket ha úgy van.. viszont úgy döntött visszamegy tanulni, és nincs keresete. Támogatom ebben, mert könnyebb lesz neki, ráadás, csak fél évről van szó, viszont tényleg nagyon lelkes, de láthatóan nem akar kérni tőlem pénzt, és kevesebbet költ magára, tudom, hogy jól esne neki ha kapna tőlem ezt azt, úgyhogy meg is fogom lepni valamivel.. viszont a méretekkel bajban vagyok.

Alapvetően S-M közt van, de ilyen olyan ruháknál azt látom, hogy 34-36-38-40.. számozás van, másoknál meg 70-75-80.. kb melyik felel meg az s-m köztinek?



2018. júl. 4. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A melltartóknak más a méretezése. A szám a körméret, a betű a kosárméret. Szerintem csenj el egy már meglévő fehérneműt tőle, és puskázd ki a méretét. De még ez sem garancia arra, hogy jó méretű melltartót fogsz ki. Én már jártam úgy, hogy az egyik üzletben a 75C volt kényelmes, a másikban a 70B. A bugyi kiválasztása nem bonyolult, valószínűleg S-M méretű kell neki.
2018. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, az a helyzet, hogy mániája kivagdosni a címkéket mindenből, mert szúrja :D néha még az én cuccaimból is kivágja:) :D


Melltartóból 75C-s amúgy ő is. Akkor ez a 70-75.. számozás csak melltartónál van ahol kosarat is kell mellé kombinálni ha jól értem?


[link]


viszont itt ezek a számok vannak.. na ez meg totál képzavar :D

2018. júl. 4. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik melltartónak merevítős kosara van, annak van betűjele. Viszont az általad linkelt melltartónak nincs kosara, csak úgy elvan rajta az anyag. Ezek európai méretek. Ha a barátnőd vékony, szerintem 36-38 kell neki. Amúgy a címkét én is mindenből ki szoktam vágni, úgyhogy átérzem a problémádat.
2018. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Merevítős kosár.. :D atyaég. de hülye lennék én nőnek :( :D

Köszi a választ! akkor hm, 94-96os csípője van ha jól emlékszem.

2018. júl. 4. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A 75c az 34c lesz a masikfajta szamozasban. A csipoje szeles? A 94 centis az eleg nagy, arra nem lesz eleg az s/m.bugyi
2018. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a méretezések nem csak a nőknek adják fel a leckét, össze-vissza vannak, őszintén sosem a számozást figyelem, hanem szemre nézem. Egyazon üzletben is elírják ugyanazt a méretezést, ezért erre nem mindig lehet adni. Így, látatlanban nem is rendelnék ekkora összegben, de azért, hogy mondjak valamit azt javasolnám olyat keress, amiken kevesebb méretek találhatóak, nem öleli körbe teljesen a testét, kevés anyag legyen rajta, így nehezebb melléfogni. Mutatom mire gondolok pontosan:


[link]


Amúgy aranyos, ahogy így igyekszel :D

2018. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*férfiaknak
2018. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Had válaszoljak veterán férfiként.

1. Nőnek NE vegyél melltartót. Ha a méretét el is találod, lehet, hogy fazon miatt kényelmetlen lesz vagy nem áll jól neki. De tetszeni tuti nem fog. Egyébként ruhadarabok közül egy nőnek a melltartó vásárlás a legnagyobb szívás.

2. Vagy elmentek közösen, és ő kivalasztja, te meg kifizeted. Vagy ha mindenáron szexelős ruhát akarsz venni, vegyél pl. testharisnyát. Ott a mérettel nem tudsz tévedni.

2018. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!