Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomat szeretném egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat szeretném egy szexi fehérneművel meglepni, de. Így is érdemes? Vagy így már inkább nevetséges?

Figyelt kérdés

A helyzet az h bár arányos vagyok de van rajtam 10 kg plusz (has, fenék, fenék nagy de legalább szép). Nem valószínű hogy úgy fog állni mint a modelleken.

Olyan fazont szeretnék választani ami jobban tartja a nagyobb mellett is. Ti mit ajánlotok?

Illetve lányok akik hasonló problémával küzdenek, ötletek? Vagy ne is próbálkozzak?


2019. jan. 29. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne próbálkozz... Hány gyereket láttál karácsonykor a csomagolópapirral játszani a fa alatt?
2019. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az idén egyet se, de igen ő tipikusan az akit ez annyira nem érdekel, rögtön letépi. Most viszont szerintem jó lenne mégis, egy pillantást azért biztos vetne rá. Csak én nem vagyok benne olyan dögös mint a képeken a modell lányok. :/
2019. jan. 29. 22:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon is szuper otlet. hajra.
2019. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is gondolnád hogy egy szexi fehérnemű mekkora önbizalmat ad. Azon pedig ne aggódj hogy nem ugy áll rajrad mint a 40kilos lanyokon,szerintem a duci lányok nagyon szexik pedig en nem vagyok az sajnos. Az én barátomnak nagyon bejott

19

2019. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát.. A fazonban segíteni nem tudok, max az eltökéltségben.

A barátodról beszélünk. Szeret téged. Szereti, ahogy kinézel. Tuti tetszeni fog neki, mindig megéri próbálkozni.

2019. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Szuper ötlet! Imádni fogja! Válassz olyat amiben "jól" érzed magad, pontosan amit írtál hogy inkább olyat szeretnél ami jobban tart mellben stb. Plusz harisnyatartó is elég dögös lehet..
2019. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :)
2019. jan. 29. 23:41
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem tud felizgatni egy szexi fehérnemű mert ha elvesztem az agyam akkor felőlem lehet rajta tundra bugyi is, kő kövön nem marad és a végén fogalmam nincs milyen volt a csomagolás. Viszont egy olyan ruha ami kiemeli az előnyöket, pld egy miniszoknya a jó popsit, nagyon lázba tud hozni.

Na jó .. egy francia bugyi is, de a tanga, harisnyakötő inkább nevetséges egy régi kapcsolatban.


Három barátnő, egy fiatal lány, egy menyasszony és egy húsz éve férjezett asszony, elhatározzák, hogy a párjukat este otthon kiöltözve fogják várni: mindhárman magassarkút, fekete bőrmelltartót és fekete maszkot öltenek.

Másnap megbeszélik, hogy melyikük barátja, férje hogy fogadta a jelmezt.

A legfiatalabb ezt meséli:

- Tegnap este felvettem a fekete bőr alsóneműt meg a maszkot, és amikor ajtót nyitottam a barátomnak, azonnal lerohant. Fantasztikus estét töltöttünk együtt!

- Én is bőrmelltartóban, bőrsortban és maszkban fogadtam a vőlegényemet, és amikor meglátott, azt mondta: „Imádlak, te vagy álmaim nője!” Aztán egész éjjel szerelmeskedtünk.

A férjes asszony is elmeséli a saját sztoriját:

- Tegnap, mikor hazaért a férjem, én is bőrmelltartóban, fekete harisnyában, tűsarkúban, maszkban vártam, erre azt kérdezte: „Mi van vacsorára, Batman?”

2019. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem elég, hogy kövér vagy még nálad extra is a szexi fehérnemű.... grat. Ha már nem vagy csinos alap dolog lenne mindig az új szexi fehérnemű. Behalok rajtad.


Vegyél minimális szivacsosat, a Baci-ban lehet kapni jókat. Nem tudom merre laksz, milyen boltot ajánljak. Én csinos vagyok és mégis mindig szexi fehérneműben vagyok. ha szexelek aznap, ha nem... azért gondolkozz már el.

2019. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó! A kérdező egy szóval sem említette, hogy kövér lenne. Vannak olyanok, akiken még 10-15kg plusz, szépen, formásan eloszlik és még ha az is lenne, legalább nem egy olyan bunkó liba mint te.


Kérdező. A párodnak úgy vagy szép, ahogyan vagy, hiszen veled van, téged szeret. Mi innen nem hiszem, hogy tudnánk érdemben segíteni, de ha elmész egy fehérnemű boltba ott az eladók biztosan szívesen segítenek megtalálni a megfelelőt :)

2019. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!