Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomat szeretném egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat szeretném egy szexi fehérneművel meglepni, de. Így is érdemes? Vagy így már inkább nevetséges?

Figyelt kérdés

A helyzet az h bár arányos vagyok de van rajtam 10 kg plusz (has, fenék, fenék nagy de legalább szép). Nem valószínű hogy úgy fog állni mint a modelleken.

Olyan fazont szeretnék választani ami jobban tartja a nagyobb mellett is. Ti mit ajánlotok?

Illetve lányok akik hasonló problémával küzdenek, ötletek? Vagy ne is próbálkozzak?


2019. jan. 29. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lol, mik ezek a lekezelő válaszok? Rajtam is van (volt, már leadtam 3-at) 10kg plusz. És megáldott az ég egy olyan párral aki imádja a harisnyákat. Halogattam ameddig tudtam de eljött az ideje annak, hogy felvegyem. Párom odaáig volt, viszont én olyan fosul éreztem magam, mert nem állt rajtam tökéletesen, hogy nem tudtunk lefeküdni akkor este. Mostmár kezdem elfogadni magam benne... Neked is azt mondom, ne ruházz be ilyesmire amíg nem érzed magad 100%-osan jól benne. A párodnak biztos tetszeni fogsz viszont az önkritika mindig nagyobb
2019. jan. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Egy kedves hozzászóló írta hogy a szexi fehérnemű extra... Megnyugtatom hogy nem, ha épp nem szexelek akkor sem szakadt bugyit és régi melltartókat hordok, a csipke stb szép melltartó alap, mert nekem azok tetszenek. Most épp valami nagyon extrát szerettem volna, ami túlmutat a konfortzónámon.

2019. jan. 31. 08:34
 13/13 anonim ***** válasza:

a kilences válaszolónak eléggé üsdmeg feje lehet. (off.)

amúgy én nem tennék ilyesmit, de ha tetszik ez a barátodnak és te érte megtennéd, tegyed. ha nem tetszik neki a nem mondellalkatod, akkor meg kösse már fel magát, minek van veled? :D

2019. febr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!