Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki egy nőt meglepni azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy nőt meglepni azzal ha szexi fehérneműket veszek neki?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 11:28
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Hidd már el hogy nem a pénz alapján ítélem meg egy férfi jellemét hanem az alapján amit en neki jelentek. És ha kapok egy vibrit vagy tangát, akkor nem gondolnám azt valahogy, hogy értem meg is halna ha kell.

De amikor pl könnyeket látok izonkolosszusok szemeiben és nem érzik attól magukat kevesebbnek ha előttem térdepelnek is, hanem többnek érzik magukat azzal hogy a szivüket lelküket is adják. Nálam pl ilyen pillanatoknak van értéke.

És az alfák azért is alfák mert átlagfeletti náluk az EQ.

2023. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Miért, te mit viszel randira magadon kívül?

Nagyon gyenge a kamu sztorid. Nők nem randiznak csórókkal, főleg azokon nem, akiken ez látszik.

2023. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
61%

Én esélyt adok egy férfinak azzal hogy elmegyek a randimeghívásra. Én szóba állok vele. És nyitott vagyok megismerni és többre is. Én vagyok a nő.

Legtöbben mégcsak azt se érik meg, hogy 2 sor után ne tiltsam le.

2023. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Ő is esélyt ad neked. Nem csak buta vagy, hanem még el is vagy magadtól szállva.
2023. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Ő esélyt akar tőlem kapni.
2023. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
61%

Akik férfiak. Azok esélyt kérnek.

Akik nem férfiak, azoknak meg derogál virágot adni, kávéra hívni, a nőnek udvarolni, pitiztetni akarják a nőket, meg azt hogy a nő is oenzelje őket mert a pénzt jobban sajnálják elbukni, mint a nőt elbukni, mert a pénz nekik többet ér mint az a nő akit szeretnének látni, és használni a semmiért cserébe és ők akarnak a nők lenni akiket moziba kéne vinni meg feleségül is kérni. Ezek az EQ nullák. És nem alfák. Incelek.

2023. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Nem. Ő is esélyt ad neked, meg ő is szóba áll veled.
2023. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Férfi nem visz virágot. Alfákra nyomulnak a nők, meg meghívják őket, te agyhalott. Ne égesd tovább magadat a tudatlanságoddal!
2023. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
61%

Aki kevesebbnek érzi magát ha nyújt a nőnek bármit is, és nem többnek aki hódít, aki megpróbálja, aki belead apait anyait, aki megbolondít bárkit, ha akar, azok nem férfiak.

Akik önzők irigyek smucigok és a nővel akarnak tankoltatni is, és komplexusos senkik, azok ne a Nőt keressék hanem a nőcskéket.

2023. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
74%
Minden alfa profin tud udvarolni. Vajon miért sikeresek ők? Mert értenek a nőkhöz!
2023. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!