Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki egy nőt meglepni azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy nőt meglepni azzal ha szexi fehérneműket veszek neki?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 11:28
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

19!


És a kettőt nem lehet egyszerre?


20!


pedig a KFC az jó. Milyen kapcsolatban vagytok?

2023. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
23%

Biztos lehetne csak a pasik érdekes nem csinálják a kettőt egy szinten se.

Vagy -vagy van

Az egyik vagy szexcuccokra költ vagyonokat de nekem már kényezeres is mikor intim shoppokbol is hív fel hogy nekem mi tetszene azaz amikor nem vagyunk egyutt is csak a p.ncim van a fejében.


Masik pasi meg azzal hív fel hogy kimegyek e vele nyaralni mert most kell leadniuk a szabikat hogy ki mikor akar menni. Vagy felhiv azzal hogy haverja vàr minket az étternükbe megyunk rendezvényre

Az meg valahogy soha az életben nem vett nekem tangákat vibriket se. De még ha megtudná hogy lenne vibrim ki is vágná hogy nem azt kell használni!

2023. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
35%
És szerinted na melyik szeret? Kitalálós kérdés.
2023. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
81%

Plusz

Az egyik bejön a munkahelyemre és agyoncsókol és lefogdos és a p.ncimhoz nyúlkál.

A másik ha bejön a munkahelyemre rózsákat hoz és megkérdezi hozzon e kaját.

És mindkettő az a rosszfiús tipusok pedig, de akik képesek egynél kitartani.

2023. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
71%

22!


Dehogynem csinálják, a kettő nem zárja ki egymást.


Látszik gold digger vagy, mert te a luxusnyaralástól meg az étteremtől indulsz be. Meg az szeret szerinted, aki milliókat költ rád.

Csak hiszed, hogy kivágná a vibrit. Látszik lófszt sem tudsz a férfiakról.


Már az is baj, hogy agyoncsókol? Csak egy utolsó balfsz visz rózsákat a nőnek a munkahelyre. Ilyet egy rosszfiú nem csinál.

2023. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
76%

Egyaltalán nem vagyok goldigger. Hanem nekem az jön be ha szeretnek nem pedig az ha használnak.

Nem az agyoncsókolás a baj a 2 pasi különbség viszonylatában írtam.

2023. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
41%

Az alfák rosszfiúk pont hogy értenek a nőkhöz és ők csinálnak ilyet hogy rózsákat visznek. Mert ők nem az atlagjóskák akiknek nőnapra is derogál virágot adniuk. Vagy valentinra.

Hanem akit szeretnek annak jár csupán mert szereti. Nőnap se kell hozzá.

Anno mikor tarskeresőztem. Egyetlen egy srác jött virággal randira. Az az egy kiemelkedett az összes közül.

2023. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Kint külföldön képzeld el a bűnöző törököket is meg oroszokat

És kint egyszer arra ébredtem hogy nincs mellettem az orosz srác.egyedul vagyok.

És tudod hogy állított haza hozzám? Hozott reggelit meg kiment egy mezőre és hozott egy plafonig érő napraforgót is nekem:D

2023. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy vesz neked ruhákat, még nem használás, te nem normális. Neked az a szeretet, ha sokat költenek rád.

Mondom, hogy nem értesz a férfiakhoz. Az alfák pont, hogy nem visznek virágot. Ez pont az átlagjóskák szokása, akik még nőnapkor is virágot visznek a nőknek.

Kiemelkedett nálad, mert vagy sok pénze volt, vagy annyira bejött neked. Ma már senki nem égeti magát virágcsokorral, a nők is kiröhögik az ilyen palikat.

2023. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
61%

Irtam a kfc-t is te értetlenje.

Aki kiemelkedett az meg pont hogy egy szegény srác volt!

Semmije nem volt egy ágról szakadt árva volt. De csak benne volt annyi hogy ne üres kézzel induljon el randira. Az nekem megható volt ahogy állt ott latni a ruháján is a hátterét és neki rózsa a kezében amit szedett nekem útközben. És szerény csendes volt.

Nagyobbá lett egy pillanat alatt mint az összes többi akinek derogál egy kávére is meghivnia.

2023. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!