Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki egy nőt meglepni azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy nőt meglepni azzal ha szexi fehérneműket veszek neki?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 11:28
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem ciki hanem utálom hogy ezeket tulképpen magának veszi hogy engem abban d.gjon. mint akit bazári majomnak öltöztetnek.

Rendes ruhát vagy egy sütit bagy bármit meg derogálna vennie.

De vibriket hogy neki csibáljam a masztishowt meg feherneműkre meg kiad "vagyonokat".

Egyre jobban csak utálom és utálom

2023. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
90%
Ha elfogadta az elsőt is és tetszett neki, akkor számára nem ciki. Én szeretem ezeket magamnak megvenni, nem akarnám hogy a párom vegyen nekem ilyeneket.
2023. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
71%

"Nekem nem ciki hanem utálom hogy ezeket tulképpen magának veszi hogy engem abban d.gjon. mint akit bazári majomnak öltöztetnek."

azért ahhoz is kell egy lelkivilág, hogy valaki ennyire falra másszon a ténytől, hogy vonzóbb cuccokban vonzóbbnak látják egymást az emberek

2023. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
78%

#11

Akkor te utálsz szexuális örömöt okozni a párodnak, de hidd el, a legtöbb nő meg imád örömet okozni és örülnek ennek az ajándéknak.

2023. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
25%

11


Egy normális férfi is utálna téged.

2023. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a barátnődnek, vagy a szomszéd Erzsike néninek vetted?
2023. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
31%

14 en szeretek szexualis örömet okozni de nem azoknak akik eszköznek használnak. Hanem azoknak akik szeretnek. És a szeretet nem ott kezdodik hogy vibriket kapok meg bugyikat. Ez degradáló is.


Engem ha szeretnek akkor leszek oldott nyitott vadmacska és gátlástalan lenni. Akik meg használnak, azok mellett én "elsorvadok".

2023. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
28%

17!


Ezért vagy egy fapína, mert emiatt szerinted eszköznek használnak, meg zavar, hogy kapsz ajándékokat. Te ettől leszel gátlástalan, más meg mástól. Nem csoda, hogy nem szeret senki.

2023. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

De nem értesz te a pasikhoz semmit

Akit csak d.gni használnak elhalmozzák szexcuccokkal.

Akiket szeretnek annak meg vesznek rendes ruhát viszik étterembe és felemelik nem oedig guminőnek veszik. Mit nem lehet ebben felfogni? Minden hülye 2 bites buta tyúk is tudja és érti.

2023. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
27%
Nekem speciel rosszul esik hogy sajnálja a oénzt egy kfc-re velem, de azért 30 ezres magassarkut azt kapok. Dereng már mi a különbség?
2023. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!