Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más által teleélvezett spermás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más által teleélvezett spermás puncit dugtatok már? Milyen érzés volt így szexelni?

Figyelt kérdés

Más által teleélvezett spermás puncit dugtatok már? Milyen érzés volt így szexelni?


Lányok! Ti csináltatok már ilyet? Aki másodiknak vagy harmadiknak jött ő tudott róla? Nektek milyen érzés volt, hogy egymásután aznap többen is szexelnek veletek és beleélveznek a puncitokba?


A válaszokhoz kérlek írjatok életkort és nemet is.


35F (hetero, csak lányoktól kérek privátot)



2023. márc. 2. 22:58
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Mi az ami izgató volt benne neked?
jan. 31. 22:31
 32/36 anonim ***** válasza:
61%

31#


2 izmos pasinál nincs jobb. Főleg ha gátlástalanok, nem szégyenlősködnek egymás előtt és nem undorodnak egymás nedveitől :)

jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
oké, de lelkileg ezt hogy élted meg mint nő?
jan. 31. 22:37
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

33#

Jól. Imádtam. És ők is

jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem jött össze hármas alkalmával. De rajta vagyunk az ügyön. Olyan már volt hogy a partnerem száját a beszálló tele élvezte. Után pedig engem szopott ahogy teli a szája. Imádtam.

De ami késik...

febr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Pár8792 ***** válasza:
73%

Van esetleg olyan idősebb pasikból álló társaság akik kipróbálnátok egy fiatal feleségét és vele együtt a húgát

Hogy ha igen várjuk a ilyen pasik jelenkezeit e, mailben egy bemutatkozó levéllel egy képpel együtt fiatalhazaspar3kukacra gmail.com

márc. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!