Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más által teleélvezett spermás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más által teleélvezett spermás puncit dugtatok már? Milyen érzés volt így szexelni?

Figyelt kérdés

Más által teleélvezett spermás puncit dugtatok már? Milyen érzés volt így szexelni?


Lányok! Ti csináltatok már ilyet? Aki másodiknak vagy harmadiknak jött ő tudott róla? Nektek milyen érzés volt, hogy egymásután aznap többen is szexelnek veletek és beleélveznek a puncitokba?


A válaszokhoz kérlek írjatok életkort és nemet is.


35F (hetero, csak lányoktól kérek privátot)



2023. márc. 2. 22:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem de nagyon izgatna akár nyalni is
2023. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

#10 "Egy haverommal többször is dugtuk már egymásután a feleségemet de akkortájt sajnos épp nem szedett fogamzásgátlót így nem élveztünk bele."


Azt nem írtad le, hogy milyen érzés volt?

A feleséged hogyan vetted rá? és a haverod?

Nem szedett fogamzásgátlót és gumi nélkül dugtátok?

2023. márc. 5. 20:30
 13/36 anonim ***** válasza:
83%
Igen volt,nagyon izgatott.
2023. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

12# Nem is tudom hogy írjam le röviden. Mi 22 éve vagyunk házasságban. Életem legjobb döntése volt. Mindössze ketszer nem védekeztünk, azt is azért mert épp gyereket akartunk. Be is sikerült. De azon kívűl mindig is a megszakitásos szexet preferáltuk és ez bevált.Egyszer úgy döntöttünk fogamzásgátlót fog szedni a párom, csak azért h bele tudjak élvezni de rájöttünk több a hátránya mint az előnye.

A haverom is boldog házasságban élt, soha nem csalta a feleeségét és náluk is működött a megszakitásos szex. De amúgy is, többször volt ez inkább párcserés szex köztünk mint hármas. Ennél sokkal bonyolultabb volt az egész dolog de próbáltam röviden összefoglalni.

2023. márc. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
94%
Hármasoztunk a párommal és még egy sráccal.Nagyon izgató volt,egyáltalán nem zavart.
2023. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
80%
Én nyaltam már teleélvezett puncit más után. Aztán én is megdugtam.
2023. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%

A haverom és én két lány barátunkkal csináltuk. Egyik csajba elment először a haverom majd én, egyébként jó érzés ha nem megy nagyon be a sperma akkor érzed hogy ilyen kissé meleg trutyiba mozog a farkad. Utána én is elmentem a csajba. Ezután a másik csak kinyalta azt a csaj akibe beleélveztunk. Majd ezt megcsináltuk fordítva is


F/26

2023. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Kib.szott izgatóan hangzik, de nem volt még ilyen, ez is ilyen bakancslistás nálam.
2023. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
nagyon izgatna, de sajnos még nem volt
2023. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%

Párszor volt szerencsém

Az mellett,hogy jó lucskos volt a punci,izgatott nagyon, hogy a haverom farka kefélte előttem és elsült benne!

Ami viszont mindent visz, mikor egyszerre dugtunk egy csajt és egyszerre durrantunk el...őrület volt!

2023. ápr. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!