Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire érzitek konkurenciának az élethű szilikon szexbabákat?Nem gondoljátok úgy hogy a férfiak elunják a teljesíthetetlen anyagi igényeiteket ,a szexel zsarolásotokat és tartanak titokban ilyeneket, lecserélnek benneteket erre?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 07:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 A kérdező kommentje:

Nincs eztel probléma de a vibrátort nevelgesse át saját akaratára ha tudja.Ennyi.Ez lett volna e kérdésem mozgatórugója.

Van csajod.Játszmázik,szexmegvonáasal próbál irányitani.Te meg szexbabával blokkolod.Ninvs hatalma feletted.És ezt a nők is erzik a sok kommentből kitűnik.Próbálnak incelnek meg mitzudom én minek beállítani.Meg hogy nem föz meg nem takarít.Meg hogy ők a nők is el tudnak menni egyedül étterembe.Hát rajra , mondjuk jövőre Valentin napkor menjetek egyedül étterembe.

Dolgoztam kúlföldön vendéglátasban.Elkezdődött a vb

Hát azt a berzenkedést kirohanást amit a feminista kékharisbya játszmázós piták leműveltek.Ők nem nézik a megnyitót nem étdeklik hogy a pasik mit néznek ők csajos bulit tartanak.Hát jöttek is az első pár napban mert nálunk nem volt kivetítő meg tv az étteremben direkt hogy ne üljenek egy sör mellett órákig a pasik hanem fogyasszanak, menjenek, és adják át a kövdtkező vendégeknek a helyet akik esznek isznak.No szóval vb! Jöttek y piták pasik nélkül.Életem leg nehezebb pár napja volt.Anbyi reklamaciót, annyi hisztit nem kaptunk életünk be se.Belekötöttrk mindenbe túl forró a steak túl nyers (angolosan kérted bazdmeg)stb.

Szóval azt hittem a vb végéig ez lesz.Ment ez 3-4 napig azrán qurvára visszaesett a forgalom.A nagy feminista büszke piták szépen ott ültek a szomszádos pub okban a párjuk mellett és bézték a meccset.Én azt hittem a pasik fognak becsicskulni és nem nétik a vbt a csajuk kedvéért.De nem!Szóval menjetek csak egyedül étterembe csajok.Meg ne főzzetek ránk.Biztosan feladjuk.Meg nem talájuk fel magunkat nélkületek.A szexbabákkal mi nyerünk mondhattok bármit.Suépen blokkolva lesztek.És ezt érzitek is kint disznó a kést.Bármennyire is vannsk kurohanasaitok.Nem tudtok irányítani minket.Megkapjuk amit akarunk nem marok marcsizni kell.Szex baba.Lehet nektek is szexbabátok de az nem viszvétterembe, nem tudjátokirányírani, manipulálni.Nekünk nem azért kell a szexbaba hogy legyen aki főz ránk hanem hogy kielégüljünk.Ennyi.Ti viszont nem bírjázok hosszú távon érzelmek nélkül.Mint a foci vbn.2-3 napig bírjátok, aztán csak oda , oda sompolyogtok a pasitokhoz.Sziasztok.

2023. febr. 17. 19:28
 62/134 anonim ***** válasza:
83%
Nem olvastam ki mit ír, de akinek elég egy néma, tehetetlen anyag, az nekem nem is kéne.
2023. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/134 A kérdező kommentje:
#62 aki rákènyszerít a játszmáival szex megvonással akar irányítani, uralni az nekem se meg a legtöbb férfinek nem kell.Akkor baba...
2023. febr. 17. 19:39
 64/134 anonim ***** válasza:
91%

A szexmegvonás valóban undorító dolog...

de az azzal kezdődik, hogy van egy nő, akit annyira nem érdekel a szex, nem fontos neki, jól elvan nélküle.

Az ilyen egy szolgáltatásnak, vagy szívességnek tekinti a szexet, amit megkaphat a párja - AKKOR, ha 10-20 dolog éppen stimmel mind.

Hát ez így nem működik hosszú távon.

2023. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/134 anonim ***** válasza:
88%

Megy itt a harc,de szerintem nem kell félnünk tőle.

Egész egyszerű az egész.Nem véletlen vannak nők és férfiak.Lehet "ölni" a másikat,de az a helyzet,hogy nem lennénk meg egymás nélkül.

Beszarnék ha azért halna ki az emberiség,mert lecserélték a nőket szilikonbabákra,szexrobotokra. :D

2023. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/134 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy fog kihalni #65 :D csak kérdező és kis barátai hiszik azt hogy ha ők hangosan kiabálják hogy "egy darab műanyagot fogok dugni!" akkor a nők majd jól kétségbe esnek és gondolkodás nélkül széttárják a lábukat bármikor :D
2023. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/134 anonim ***** válasza:
61%

66-os,nyilván nem fog kihalni az emberiség, de megnézheted, mi van japánban, az incelek fellegvárában. Csökkenő születésszám, elöregedő társadalom, ez nem titok.

A szexrobotok a nők túlzó elvárásait kompenzálni fogják, sok, amúgy nem incel férfi is inkább a kifinomult robotokat fogja választani, ez elkerülhetetlen.

Amúgy nem fog senki kiabálni, csak egy átlag nő egyre nehezebben fog olyan partnert találni, amilyet szeretne, aztán vagy adja lejjebb és lejjebb, vagy egyedül marad. Sok férfi már most is megengedhetné magának anyagilag a szexrobotot, csak most még ez gyerekcipőben jár. Persze még évek, évtizedek eltelhetnek mire ezek a robotok befutnak, de ne legyenek illúzióid, mérhető lesz a társadalmi hatása.

[link]

Ez az egyik legelső, milyenné válik még 15 év fejlesztés után?

2023. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/134 anonim ***** válasza:
64%

Szerintetek ha lesznek szex robotok az csak a férfiaknak lesznek?

Szerintetek nekünk nőknek olyan nahy csoda, hogy vagytok, az elvárásokkal, a trehányságotokkal, kösz nekünk is egyszerübb egy robot, mint lesni mit szeretnétek.

2023. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/134 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező. Te a párkapcsolatot csak szexuális aspektusból nézed. Tehát számodra egy szép test, jó szex a minden. Egy párkapcsolat nem az, amit írsz.

Gondolatok, célok, humor, küzdés, együttérzés, odafigyelés, időnként vita, érzelmek, értelem is kell. Egy szexbabutól sosem kapod meg.

Csalódtál valakiben...vagyunk páran... Egyébként Édesanyjáról is így vélekedsz? Helyettesítheti egy szexrobot?

2023. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/134 anonim ***** válasza:
65%

68-as,a nőknek nem annyira opció, hogy jól meglegyenek b@szva,azt kész. Erre most is könnyen találnak partnert,a férfiakal ellentétben. Viszont a férfiaknak pont az a vágyuk, hogy kötöttségek nélkül bármikor dughassanak egy jót. Nem véletlen, hogy a női kinézetű, férfiaknak való szexrobotot fejlesztik ezerrel.

A nőknek való szexrobot nem fog elvinni moziba, vacsorázni, sétálni, nyaralni. Nem lesz állása és jövedelme, sem pedig kocsija. Igaz, a férfiaknak szánt robot sem fog rendelkezni ezekkel, de a férfiakat ez nem is érdekli. Legyen a szexrobotnak jó teste, legyen gyönyörű és meg lehessen dugni.

2023. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!